Mildi

Regisztráció dátuma: 2012. május 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. május 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Eveline Koncentrált Glicerines Kéz És Köröm Krém-Maszk

Eveline Koncentrált Glicerines Kéz És Köröm Krém-Maszk
2019. március 29.

Vicces, hogy mi mindent ígérnek a csomagoláson: 5 in 1, krémmaszk, 48 órán át tartó hatás, glicerin, bio kecsketej(!), E-vitamin, karité vaj, természtes aktív összetevők, szuper koncentrátum, tökéletesen felszívódó formula. Ezzel szemben a tartalom egy sima, "hármas alá" minőségű kézkrém. Mondjuk az ára alapján nem is hittem a csodában.

Paula'a Choice Shine Stopper Instant Matte Finish With Microsponge® Technology

Paula'a Choice Shine Stopper Instant Matte Finish With Microsponge® Technology
2019. január 18.

Update: Nyáron nem igazán használt, de ősszel már nagyon szépen teljesített, sőt egész télen ezt használtam, és most fogok venni egy újat. Feljavítom 5 pontra.

Ez bizony nekem semmit se használ. Pedig nem extrém zsíros a bőröm, de mintha kifejezetten fénylőbb lenne, ha ezt a krémet használom. Oké, felkenve tényleg szép, primer jellegű finish-t produkál, de ennyiben ki is merülnek az erényei. Kár érte, nagy reményeket fűztem a Paula's Choice márkához, de rögtön az első kipróbált termékben csalódnom kellett...

Isana Hajápoló Olaj

Isana Hajápoló Olaj
2018. szeptember 18.

Kiváló ár-érték arányú hajápoló olaj. Nedvesen ki se tudnám fésülni a hajam nélküle. Félhátig érő hosszú hajam van, simán ráteszek 10 pumpálásnyit és bátran kenem a tövekig. Száraz hajon is működik, kevésbé száll tőle a hajam, és fényesebb is lesz, de szárazon csínján kell bánni a mennyiséggel, elég 1 pumpálás. Mivel nagyon kedvező az ára, lehet, hogy újra veszem, de nem pipálja le az Aussie-t, ami számomra a legjobb hajápoló olaj.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ