Milendoria

Regisztráció dátuma: 2014. január 15.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. január 15.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Lush Ro's Argan Testkondicionáló

Lush Ro's Argan Testkondicionáló
2020. július 1.

fuh nekem. nagy kedvenc ez a csoda, imádom az illatát és azt, hogy ilyen praktikusan használható. a baromi száraz bőrömön télen kicsit kevés, de szintentartásnak tökéletes, nyáron pedig bőven elég is. imádom.

RCMA No Color Púder

RCMA No Color Púder
2020. július 1.

abszolút top favorit, mennyisége hatalmas, ár-érték arán6ban verhetetlen, nagyon finomra őrölt így jól lehet építeni, sokáig tart, nem fényesedik át hamar és ami a legjobb, tényleg lehet használni egész sötét árnyalatú bőrön is, nem ad szürkés por, hamu érzetet ahogy olyan sok másik transzparent púder. csillagosöt!

Nabla Poison Garden Eyeshadow Palette

Nabla Poison Garden Eyeshadow Palette
2020. július 1.

nekem ez az első nabla palettám, így nagy összehasonlítási alapom nincs, viszont elég sok más márkát használtam már (urban decay, too faced, mac, lime crime, tarte, stb), szóval van tapasztalatom. alapvetően szívesen nyúlok érte, kicsit hiányolom a feketét ahhoz hogy igazán jól kihasználható paletta legyem, de kb egy nablában sincs, úgyhogy ezt el is engedem. a lilás színek picit foltosak, illetve azért valamennyire porolnak a matt színek, de a színek elég pigmentáltak, odafigyelve nagyon szépeket lehet vele sminkelni. összességében nem ez a kedvenc palettám de ott van a dobogósok között, nagyon kíváncsi vagyok a többire ❤️