Miliana

Regisztráció dátuma: 2012. április 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. április 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Bondi Sands SPF50+ Fragrance Free Face Sunscreen Lotion

Bondi Sands SPF50+ Fragrance Free Face Sunscreen Lotion
2023. július 16.

Nagyon szomorú vagyok, hogy nem vált be. Ráadásul én a 150 ml-es testre való verziót vettem (ugyanitt tipp, aki szereti: ugyanazok az összetevők és helloskin-en 7200 HUF, tehát picit drágábban kétszeres mennyiség! Sőt, a Bondi Sands hivatalos oldalán ugyanaz az ára). Elhasználom, mert "olcsó" rohangászós fényvédőnek oké (talán ősztől a hűvösebb időben nem lesz ennyire problémás), de az előttem már említett hatást tapasztalom én is: két részletben tudom felvinni a megfelelő mennyiséget, de már az első réteg után mintha egy fóliát húztam volna a fejemre, érzem, hogy fullad a bőröm, vizesen fénylik, és furán izzadok, ha hozzáérek a fejemhez bárhol, kb az izzadságot törlöm le, nem is a fényvédőt... mintha a bőrömből kétségbeesetten próbálna utat törni a verejték. Nagy reményeket fűztem hozzá, mert ekkora kiszerelés ennyiért nagyon kedvező, ráadásul orrba-szájba az ausztrál fényvédőket ajánlják, ha igazán hatékony és biztonságos védelmet szeretnénk, de hát így nem tudom mennyi maradhat a védelemből, ha a felkenést követő egy órában folyamatosan zsebkendővel itatgatom a fejemből kicsapódott mindent.
Összetevőit tekintve rendben van (kicsi benzyl alcoholtól eltekintve), illetve nem pereg és nem hagy fehér réteget, a szememet sem csípi, csak hogy valami pozitívumot is mondjak :D

Canmake Mermaid Skin Gel UV SPF50+ / PA++++

Canmake Mermaid Skin Gel UV SPF50+ / PA++++
2023. május 20.

Most vettem észre, amikor az imént a Beauty of Joeson fényvédőt véleményeztem, hogy még nem is méltattam 5 csillaggal az ultimate kedvencemet (pedig szerintem minden véleményemben megemlítem, hogy ez a favorit). Rákerestem, több mint 4 éve rendeltem az elsőt ebay-ről, és bár azóta is próbálkoztam itthon is kapható játékosokkal, közelébe sem értek. Szummázva: alkohol- és illatanyagmentes (annak idején is ez volt a fő preferenciám), nem csíp, nem üt ki, nem pereg, nem hagy fehér réteget, nagyon szépen eldolgozható, beszívódik, és sminkelni is szépen tudok rá. Ezer csillag!

Beauty of Joseon Relief Sun: Rice+Probiotics SPF50+ / PA ++++

Beauty of Joseon Relief Sun: Rice+Probiotics SPF50+ / PA ++++
2023. május 20.

Örök Canmake Mermaid rajongó vagyok, de ez (majdnem) felveszi vele a versenyt. Nem csípi a szemem, nem hagy fehér réteget, szépen beszívódik, nem okoz kellemetlenséget a megfelelő mennyiség felvitele sem. Alkohol- és illatmentes, amit én lehetőleg minden általam használt kozmetikumban szem előtt tartok. Talán eggyel jobban fénylik, és az arcomhoz hozzáérve icipicit ragacsosabb a canmake-nél, de ennyit simán elnézek neki :)

1 smink

1 MÁRKA