Miliana

Regisztráció dátuma: 2012. április 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. április 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Balea MED Ultra Szenzitív Arctisztító Hab

Balea MED Ultra Szenzitív Arctisztító Hab
2022. május 7.

Új kedvenc, a géles után vettem, ott azt kifogásoltam (egyedül), hogy nehéz leöblíteni a lemosás végén, na itt nincs ilyen problémám. Kellemes a habja, szépen tisztít, egy pumpálás bőven elég az egész arcomra és nyakamra. A tisztító hatását ugyanolyannak érzem, mint a gélesét.

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2022. május 7.

Remek áron, normális kiszerelésben és csomagolásban, mindenmentes lemosó, amit előttem gondolom már számtalanszor leírtak, nem csíp, szépen és jól tisztít, egyetlen negatívum, hogy egy picit én nehezen öblítem le.

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF30

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF30
2022. május 7.

Jaj én ezzel küzdök egy ideje, de nem tudom szeretni, nehezen szívódik fel illetve tűnik el a fehér rétege, fél óra gyöszkölés után, ennek következtében (gondolom) elkezd kukacosodni, ha nem vigyázok. Ez nagyjából az alatta lévő rétegektől független, ahogy megfigyeltem. Fénylik és izzad a fejem tőle (pedig télen is használtam, amikor nem lenne indokolt), nem kellemes a viselete, és a sminkkel is megbízhatatlanul viselkedik. Nyáron maximum bent töltött home office-os, smink nélküli napokon fogom erőltetni, ráadásul 200 ml, ami tök jó áron van, de jelen esetben csak kínszenvedés :D majd kenem testre is. A szép inci, a kiváló ár miatt adnék neki 4 csillagot, de a szememet is csípi, ha belefolyik, szóval inkább 3.

1 smink

1 MÁRKA