Miliana

Regisztráció dátuma: 2012. április 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. április 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Isana Kaffee & Vanille Krémtusfürdő

Isana Kaffee & Vanille Krémtusfürdő
2019. március 20.

Aaa, szomorú vagyok, mert a legendás Yves Rocher tusira kerestem alternatívát, de ez tökre nem kávés :D Alább vannak életszerű leírások az illatáról, cukros kakaó meg ilyesmi. Jónak jó, csak nem az, ami rá van írva. A hatását tekintve nekem semmi különös, szokásos drogériás tusi.

Nivea Expert Micellás Víz

Nivea Expert Micellás Víz
2019. március 2.

L'oreal mici víz helyett vettem legutóbb, kuponnal, Glamour vagy Joy napokon. A kiszerelés elég nagy, egy kicsivel talán kevésbé fogy mint a L'oreal, a hatása ugyanaz, nem irritál, nem csíp, nem folyik ki tőle a szemem, zavaró réteget nem hagy a bőrömön (habár én vízzel öblítek, azzal fejezem be a arctisztítást), és nagyjából leszedi a sminket. Mivel nekem ez csak egy lépés az arclemosási rutinomban, nem zavar, ha esetleg nem tudok vele makulátlanul eltávolítani mindent (nem is ez a célom; vagy ezzel kezdek, hogy fellazítsam a nap végén a sminkemet, utána jöhet a mélytisztítás, vagy pont fordítva).

Colab Dry Shampoo Paradise

Colab Dry Shampoo Paradise
2019. március 2.

Unikornisost vettem meg, úgy örültem neki, mint egy kisgyerek (hozzáteszem, mindet megvettem volna, állati jó a dizájn). Egyébként az összetevők ugyanazok, a végén szereplő illatanyagokban van csupán kis eltérés. Tetszett a duma is, hogy nem hagy fehér nyomot a hajban. Na első alkalommal rájöttem, hogy valóban nem hazudtak, de ez nagyjából azt jelenti, hogy SEMMI hatása. De valami botrány. fújtam tőről tőre, választékról választékra, és semmi nem történt :D nagyon nehezen használtam el emiatt. Csalódott vagyok, de mivel még mindig csak a cuki csomagolására tudok gondolni, és az illata jó volt, adok neki egy 2-est :D

1 smink

1 MÁRKA