Miliana

Regisztráció dátuma: 2012. április 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. április 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Cien Korpásodás Elleni Classic Sampon

Cien Korpásodás Elleni Classic Sampon
2020. szeptember 20.

Az a helyzet, hogy kínomban vettem meg, gondoltam 400 Ft-ért nem kár, ha nem ér semmit. Na ehhez képest első alkalommal levitte a korpát a fejemről, szóval le a kalappal! Ezzel az apró szemű, száraz korpával küzdöttem, nem brutális állapotban, de azért pont megfelelően idegesítő volt a helyzet... Egyébként nem csak ezt használom, és a teljes hajhosszomra nem is szoktam levinni, azért nem egy minőségi darab, de amit ígér, azt maximálisan teljesíti.

The Ordinary Ascorbyl Glucoside Solution 12%

The Ordinary Ascorbyl Glucoside Solution 12%
2020. szeptember 19.

Tisztességgel csöpögtetem magamra majdnem minden reggel (abból a megfontolásból, hogy a fölé kerülő fényvédő hatását erősíti). Egy ideje pigmentfoltokkal küzdök (hiába tolom 50 faktorral, öregszem, és jönnek a rohadékok, de így egyik pillanatról a másikra megjelenik valami, teljes frászban vagyok már, hogy egyszer csak ellepnek...), erre vettem, aztán utóbb olvastam, hogy ettől a formulától nem kell csodákat várni - cserébe nem is irritál. Elhasználom, sok már nincs benne, beilleszthető a rutinomba is, de egyébként nem a kedvencem. Igazából van egy ötletem, hogy mit vegyek helyette legközelebb, de elég lutri ez a C vitaminos sztori, mert pl az összes többi TO C-s terméknél is megosztóak a vélemények - nekem pl. ez előtt a TO VITAMIN C SUSPENSION 23% + HA SPHERES 2% volt, meg, hát az egyébként szerintem jobban összekapta az amúgy hullaszínű fejemet, de egyébiránt meg az istennek nem szívódott be, nem viccelek, kentem vizes bőrre mert azt olvastam, kentem szárazra, kentem keveset, kentem sokat, hát egy csillogó trutyak volt a fejem, ezért csak akkor használtam, ha ráértem egy hétvégén reggeltől, és nem mentem sehova legalább órákig (és mikor végül elindultam, előtte lemostam, mert mozdulatlanul ott volt a bőröm felszínén az egész - nyilván szívódott be belőle mert látni láttam változást, de ennyit nem ért). Na szóval például nekem az sem opció. Ettől még ezekre a nyomorúságos foltokra szeretnék valamit, de aztán lehet egy klinika és lézer lesz belőle, ha megunom a szenvedést.

P.Shine Japán Manikűr

P.Shine Japán Manikűr
2020. szeptember 19.

Nem konkrétan ez a márka van meg, de nagyjából ugyanebben az árban egy másik típust rendeltem egy körmös oldalról. Én is hasonlóan előző válaszolókhoz úgy ismerkedtem meg a termékkel, hogy körömmodell voltam egy ismerősnél. Na most hozzátartozik a történethez, hogy először és utoljára vállaltam ilyet, a sírás kerülgetett, kegyetlenül elintézték a kezem, hónapokig tartott, mire rendbe jött (nem, nem a japán manikűr volt a gond persze, hanem hogy ezeket a hányadék épített műkörmöket is bevállaltam én balga). Na de hagyjuk magunk mögött a múltat, lényeg, hogy befészkelte magát a gondolat a fejembe, hogy nekem ez kéne. Most barátok között is, 10 ezer HUF, a körmösök meg elkérnek érte 3-4000 pénzt is (arról nem is beszélve, hogy ugye ott az alap manikűr is bele tartozik a kezelésbe, és én eddig mindig valamennyire elégedetlen voltam, nem szeretem, ha a bőrömet vagdossák, feltolják az agyamig, szétcsiszolják a körmöm a bufferrel, stb.. Tisztában vagyok vele, hogy nem minden körmös ilyen, de eddig én szerencsétlenül jártam, szóval elég volt a kísérletezésből :D). Három kezelés itthon, és már meg is vagyok árban.
Megrendeltem, megjött, szépen megcsináltam magamnak a bőröm, előkészítettem a körmöm, megnéztem pár youtube videót, és mint wannabe körmös, neki is estem :D És elégedett vagyok, tényleg belülről táplálhat a cucc, mert gyorsabban nőtt és erősödött a megviselt köröm(lemez). Nincs is kedvem festegetni, mert teljesen vállalható így csupaszon is az egészséges fényével.

1 smink

1 MÁRKA