Milka

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 8.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 8.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Dsquared² Want

Dsquared² Want
2019. szeptember 1.

Okát nem tudhatom, de rajtam Jogobella (őszi)barackos joghurt. A mostani döglesztő melegben is viselem, simán hordható, nem gyilkol egy kicsit sem. Lehet, rosszul vagyok huzalozva, de vállalom...(úgy értve, hogy mindenki más szerint téli(es) illat)

Botox-Kezelés

Botox-Kezelés
2019. augusztus 7.

48 éves vagyok, szerencsére alig ráncos, kivéve a glabella területét, ( szemöldök közötti, ún. haragos ránc ) de ott aztán ipari méretű, mélyen bevésődött borzalom tanyázott. A teljes igazsághoz hozzátartozik, hogy nekem önmagában a botox nem is hozott tökéletes eredményt, viszont némi hyaluron töltést követően már csak egy halvány, alig észrevehető vonalka maradt. A kezelés nem teljesen fájdalommentes, de egyáltalán nem vészes, illetve apró dudorok jelennek meg a szúrások helyén, amik 1-2 nap után el is tűnnek. Nekem bevált, így őszinte szívvel ajánlom mindenkinek, aki szükségét érzi :)

Etude House Soonjung Moist Relief All In One Gel

Etude House Soonjung Moist Relief All In One Gel
2019. augusztus 5.

Ha már feltöltöttem, illik is értékelnem, amit kombinált, extra érzékeny, rozáceás bőrűként teszem: illatmentes, színtelen, folyós állagú. (ezért nem árt óvatosan adagolni, mert nem olyan sűrű, mint mondjuk egy hajzselé) Hűsít, nyugtat, egyáltalán nem irritál. Hidratál, simít, egységesít, nyilván nem csodaszer, de semmi sem az. Amolyan szürke eminenciás, de az tökéletes módon. Az INCI nem nem lóg ki a képből, de ami benne van, az nagyon hasznos és nincs olyan bőr, amire ártalmas. Nyárra tökéletes, télen beépíthető a rutinba. Száraz bőrre azonban önmagában biztosan kevés lesz. Megvettem és Ő megvett. Biztosan újra beszerzem majd.

3 ÖSSZETEVŐ