Milka

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 8.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 8.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

1 ELADÓ KRÉM

Women's Cream

Women's Cream
2020. április 25.

Egyrészt nagyon drága, másrészt igencsak folyós az állaga, (egyszer figyelmetlenül fektetve hagytam, másnapra kb egy adagnyi figyelt a kupakban) de mindezt még elnézném, ha nem lettem volna 14 nap használat után olyan, mint egy bálna...Semmit sem változtattam e krém használatán kívül és nemcsak az alhasam, hanem a gyomrom is kb a duplájára nőtt. Ami nagyon meglepő, mert a progreszteron hatására inkább fogyni kellene, azonban rengeteg véleményt olvastam hasonló tapasztalatokkal...Amik mellette szólnak: a ciklust beállítja, illatmentes, könnyen beszívódik. Próbáltam a Now-félét, ami jó volt, hasonlóképpen a Progresta-Care- és complete is. Most rendeltem meg a Source Naturals termékét, ami hatalmas népszerűségnek örvend, remélem, ő lesz a befutó. ( ha valakinek bejött, és még debreceni is, nagyon szívesen átadom, mert egyébként a kuka-kategória)

Dsquared² Want

Dsquared² Want
2019. szeptember 1.

Okát nem tudhatom, de rajtam Jogobella (őszi)barackos joghurt. A mostani döglesztő melegben is viselem, simán hordható, nem gyilkol egy kicsit sem. Lehet, rosszul vagyok huzalozva, de vállalom...(úgy értve, hogy mindenki más szerint téli(es) illat)

Botox-Kezelés

Botox-Kezelés
2019. augusztus 7.

48 éves vagyok, szerencsére alig ráncos, kivéve a glabella területét, ( szemöldök közötti, ún. haragos ránc ) de ott aztán ipari méretű, mélyen bevésődött borzalom tanyázott. A teljes igazsághoz hozzátartozik, hogy nekem önmagában a botox nem is hozott tökéletes eredményt, viszont némi hyaluron töltést követően már csak egy halvány, alig észrevehető vonalka maradt. A kezelés nem teljesen fájdalommentes, de egyáltalán nem vészes, illetve apró dudorok jelennek meg a szúrások helyén, amik 1-2 nap után el is tűnnek. Nekem bevált, így őszinte szívvel ajánlom mindenkinek, aki szükségét érzi :)

3 ÖSSZETEVŐ