milli48

Regisztráció dátuma: 2014. november 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. november 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Yves Rocher Regeneráló Sampon

Yves Rocher Regeneráló Sampon
2017. május 7.

Yves Rocher Regeneráló Hajbalzsam Nagyon Száraz Hajra

Yves Rocher Regeneráló Hajbalzsam Nagyon Száraz Hajra
2017. május 7.

A sampont és a balzsamot együtt használom egy ideje. Számomra a legnagyobb pozitívum, hogy szilikonmentesek, soha többet szilikonos cuccot nem fogok a hajamra használni, borzasztóan töredezett régebben, de amióta szilikonmentes hajápolókat használok, azóta 15-20 centit is nőtt a hajam, azelőtt meg évekig semmit. :/ Egy csomagban vettem a sampont és a balzsamot, úgyhogy még 600 Ft-ot spóroltam is. Először sokat vittem fel a hosszú hajamra a balzsamból, ezért zsírosította és elnehezítette a hajam. Mostanra kitapasztaltam, hogy mennyit érdemes használni belőle, és így nagyon szuper. Nagyon szép összetevői vannak, ezért biztosan újra fogom venni őket.

Yves Rocher Hajregeneráló Olaj

Yves Rocher Hajregeneráló Olaj
2017. április 15.

Nagyon nagyon szeretem. :) Régebben a Dove hajolaját használtam a hajamra, de már több mint fél éve nem használok szilikonos cuccot a hajamra. Azóta sokat nőtt, sokat javult a hajam állapota. Viszont eddig még nem találtam meg a megfelelő pluszt, amit a Dove hajolaja adott régebben. Nagyon megörültem, amikor megláttam, hogy a Yves Rocher hajolaja bizony szilikonmentes. Hosszú hajam van, mégis úgy gondolom, hogy nagyon sokáig elég lesz. Nem csak hajmosás előtt szoktam használni, néha amikor érzem, hogy a végei szárazak, akkor kenek egy kicsit rá, nagyon szépen magába szívja, és abszolút nem lesz zsíros hatású. Érdemes kitapasztalni, hogy mennyit érdemes felkenni. Én a hosszú hajamra keveset oszlatok el, és a hatása... hmm, imádom, nagyon puha és jó illatú lesz a hajam tőle. Csak ajánlani tudom. :)