Milli88

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Nature Box Makadámdió Testápoló

Nature Box Makadámdió Testápoló
2020. december 4.

A termékcsaládból a szintén makadámdiós sampont egy időben nagyon szerettem, ezért döntöttem a mellett, hogy kipróbálom a testápolót is. Már bánom, hogy vásárlás előtt nem olvastam el az itteni véleményeket.
Az illata egyáltalán nem tetszik. Nem tudom, hogy megromlott vagy eleve ilyen furcsa az illata, de nekem sajnos nem ízlik. Az pedig még jobban zavar, hogy nem illan el, hanem a felkenés után még órákkal is érzem. A hatása sem extra nálam. Nem használtam belőle sokat, viszont az egyébként száraz bőröm azt a keveset sem szívta be. Cserébe hagyott egy filmréteget a bőrömön, ami ragadt és még az illata is kellemetlen volt. Próbáltam szeretni, de nem ment. Sajnos elhasználni sem fogom tudni, mert tényleg kiborítóan büdös szerintem.

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2020. április 16.

Számomra ez a tökéletes hámlasztó. Elhasználtam belőle már 3 flakonnal. Aztán én balga kipróbáltam egy olcsóbb The Ordinary hámlasztót. Gondoltam a pénztárcámat kímélem kicsit, de nagyon nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet, így visszatértem a G&G-hez. Ezek után nem is fogok tovább kísérletezni. Ő marad az örök kedvencem.

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution
2020. április 16.

Nagyon sajnálom, mert imádom a The Ordinary termékeit, de ez most nálam nagyon nem működött. Hatalmas nagy fekete mitesszereim lettek tőle. Többször abbahagytam a használatát, megvártam, hogy kitisztuljon a bőröm, azután újra elővettem, de minden alkalommal ugyanezt tapasztaltam. A Geek & Gorgeous Cheer up nálam működik, csak jó lett volna leváltani egy árban barátibb hámlasztóra. Nem jött össze, maradok a bevált G&G-nél.

1 MÁRKA