Milli88

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

ColourpPop Going Coconuts Palette

ColourpPop Going Coconuts Palette
2019. december 10.

Szerintem a valaha volt legjobb palettám. Minden szín tökéletes benne. A napi sminkemet és az estieket is tökéletesen el lehet vele készíteni. A barna igazi, szép árnyalatai vannak benne, nem narancsos és nem sárgás. Azt hittem, hogy a Brown Sugar palettánál nem lesz nagyobb kedvencem a márkától, de ez a paletta magasan veri a Brown Sugart.

Garnier Botanic Therapy Coco Milk & Macadamia Balzsam

Garnier Botanic Therapy Coco Milk & Macadamia Balzsam
2019. november 19.

A samponjával együtt vettem mindkettőből egy flakonnal. Nem tudom, hogy ő tehet róla, vagy az ugyanilyen sampon, de nekem a fejbőröm iszonyatosan viszketett tőle. Korpát hála az égnek nem okozott, de így is nagyon kellemetlen volt. Végre elfogyott, garantáltan nem fogom újra megvenni. Az pedig kifejezetten nem tetszett, hogy az utolsó adagot kb. úgy kellett kierőszakolni a flakonból, mert egy istenért nem akart kijönni.

Garnier Botanic Therapy Coco Milk & Macadamia Sampon

Garnier Botanic Therapy Coco Milk & Macadamia Sampon
2019. november 19.

Isteni finom az illata, de kb. itt véget is ér nálam a jó tulajdonságok sora.
Nagyon híg, sok kellett belőle, kiöblíteni a hajból viszont nagyon nehéz. A hajam elnehezült tőle, már a hajmosást követő első napon sem volt meg az a friss hajmosás érzet. Nem tudom, hogy ő tehet róla, vagy az ugyanilyen balzsam, de nekem a fejbőröm iszonyatosan viszketett tőle. Korpát hála az égnek nem okozott, de így is nagyon kellemetlen volt. Végre elfogyott, garantáltan nem fogom újra megvenni.

1 MÁRKA