Milli88

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2020. április 16.

Számomra ez a tökéletes hámlasztó. Elhasználtam belőle már 3 flakonnal. Aztán én balga kipróbáltam egy olcsóbb The Ordinary hámlasztót. Gondoltam a pénztárcámat kímélem kicsit, de nagyon nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet, így visszatértem a G&G-hez. Ezek után nem is fogok tovább kísérletezni. Ő marad az örök kedvencem.

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution
2020. április 16.

Nagyon sajnálom, mert imádom a The Ordinary termékeit, de ez most nálam nagyon nem működött. Hatalmas nagy fekete mitesszereim lettek tőle. Többször abbahagytam a használatát, megvártam, hogy kitisztuljon a bőröm, azután újra elővettem, de minden alkalommal ugyanezt tapasztaltam. A Geek & Gorgeous Cheer up nálam működik, csak jó lett volna leváltani egy árban barátibb hámlasztóra. Nem jött össze, maradok a bevált G&G-nél.

Indola Innova Silver Shampoo

Indola Innova Silver Shampoo
2020. április 16.

Egy flakonnal elhasználtam már belőle és mielőtt elfogyott volna újra is vettem. Szépen lehozza a sárga árnyalatokat a hajamról, mosás után pedig hamvas lesz tőle és puha. Illatát kedvelem, szép sötét lila színe van, amit tényleg ki lehet mosni a hajból és nem marad benne.

1 MÁRKA