Milly

Regisztráció dátuma: 2018. november 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. november 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Himalaya Herbals Stain-Away Fehérítő Fogínyvédő Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Stain-Away Fehérítő Fogínyvédő Gyógynövényes Fogkrém
2019. december 31.

A régi kedvenc Elmex helyett kerestem valami olcsóbb alternatívát, amikor a jó vélemények hatására megvettem ezt. Úgy használom, hogy reggel ezzel a Stain Away változattal, este pedig a Sparkly White-tal mosok fogat. Számomra hozzák ugyanazt, mint az Elmex, se a fogínyvérzés, se fogérzékenység nem jelentkezett mióta váltottam. A Stain Away fehérítő ereje szerintem jobb, mint a Sparkly White (ezért használom ezt reggel, kávézás után). Összességében elégedett vagyok vele, már fél éve átálltam ezekre, és a jövőben is ennél maradok.

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém
2019. december 31.

A régi kedvenc Elmex helyett kerestem valami olcsóbb alternatívát, amikor a jó vélemények hatására megvettem ezt. Úgy használom, hogy reggel a Stain Away változattal, este pedig ezzel a Sparkly White-tal mosok fogat. Számomra hozzák ugyanazt, mint az Elmex, se a fogínyvérzés, se fogérzékenység nem jelentkezett mióta váltottam. A Stain Away fehérítő ereje szerintem jobb, mint ennek (ezért használom azt reggel, kávézás után). Összességében elégedett vagyok vele, már fél éve átálltam ezekre, és a jövőben is ennél maradok.

Cien Szájfény

Cien Szájfény
2019. december 31.

12-es Sugar Plum árnyalat van meg szintén. Életem első szájfénye amit vettem, így nincs összehasonlítási alapom, de ez egyszerűen szuper, azóta minden nap ezt használom. Gyönyörű színe van, szép fényes és egész tartós. A Lidlben 400 forintért vettem akciósan, úgy gondolom, ez az ár-érték arány kiváló.