Milva07

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Balea Hornhaut-Entfernersocken Feel Well

Balea Hornhaut-Entfernersocken Feel Well
2021. január 14.

Update: változott az összetétele a benne levő anyagnak, amikor a "zokni" anyaga/mintája változott. Amit legutóbb vettem, fityf@szt nem csinált a párom lábával.Hatalmas csalódás, 1 csillag.

Férjnek nincsen akkora szerencséje, mint nekem,bizony az ő lába igényli a reszelést, így szezon előtt pedig a pedikűrös is talál munkát a lábain. Az idén a kialakult helyzet miatt pedikűröse nem dolgozik, így megvettem ezt a "csodazoknit". Igen, csodazokni, mivel egy hét, tíz nap után maradéktalanul lejött az elhalt bőr, igaz, kb. másfél óráig volt rajta. 5-6 nap után valóban táblákban jött a bőr a lábáról, majd kb. 8-9 napon a maradékot a Baleás Scholl klón géppel még leszedtem, az én csodakrémemmel (Estrea- glicerines krém)+zokni+egy film megnézése után babapopsi ett a sarka/talpa. szuper! :)

Schwarzkopf Gliss Color Care & Moisture Hajfesték

Schwarzkopf Gliss Color Care & Moisture Hajfesték
2021. január 13.

Update: Egy hónapja festettem, s nem szégyellem, kéthetente-tíznaponta kell hajat mosnom. Így 3 hajmosás után tudom mondani: nem kopott, szép fényes, de hozzátartozik az igazsághoz, hogy nem őszülök egyáltalán. Így az ősz haj takarásáról nem tudok nyilatkozni. Maximálisan újravevős kategória, a szín is marad, meg vagyok elégedve.

Kiinduló hajszínem 8-as mélységű, évtizedek óta világosabb csíkokkal természetes napszíttára melírozva.Göndörbe hajló, erősen hullámos, vastag szálú, de nem sprőd. Nem zsírosodó, a melír nem roncsolta, nincsen lestrapálva. Eddig majdnem állig ért, most asszimetrikusan igen rövidre lett vágva, így a melír a rövid részeken nem játszik. Ezért döntöttem a festés mellett. Ősz hajszálam talán 1-2 szál van. A 9-0-ás színre esett a választásom, melyet összesen 45 percig hagytam rajta, nem csípett, nem folyt, tökéletesen elég lett a mennyisége is. A végén a kapott balzsam egyharmadával és ugyanennyi baleás hamvasító pakolással kezeltem. A szín tökéletesen az lett, amit vártam, gyönyörű, természetes középszőke, nem foltos, nem sárga, nem vöröses és nem is hamvas. A lenövések is ugyanolyan színűek lettek, mit a többi rész.Teljesen természetes szőke, annyit megjegyeznék, hogy a dobozán láthatónál sötétebb, kb. a márka 8-0-ás színét kaptam. Maximálisan elégedett vagyok, visszakaptam fiatalkori szőkeségem, egységesen, egészségesen és csillogón. Mosás után update következik.

Tom Ford Black Orchid EDP

Tom Ford Black Orchid EDP
2021. január 13.

Biztos vagyok abban, hogy korral, életesemények miatt- súlyos traumák/betegség-után változik az ember szaglása. Szerintem velem is ez történt, ugyanis én, aki korábban úgy voltam ezzel az illattal, mint az ördög a fokhagymával, teljesen ellenkező véleménnyel vagyok most. Az én orromból a fehér virágok és a bergamott kúszik tovább, egészen a kisagyig, ott összetalálkozik a már ott időző csokival és a pacsulival, összekeverednek és végtelen ideig árad utána a meleg, krémes, puha illat. Karakán nőnek tartom magam, de még az én erős személyiségem is meg-megroggyan, mikor ezt az illatot fújom: ha nem vagyok 100% -os formában, betemet, maga alá gyűr , egyszerűen legyőz. Átveszi felettem a hatalmat. Ha viszont megfelelő az időzítés, megacéloz, de a jó értelemben: a buja, szenvedélyes, szexi nőt erősíti. Ez egy férfimágnes.Bizony. Lehet próbálni, nem fogtok csalódni, megígérem ,-)