Milva07

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 8.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 6 vétel
Megnézem

Estée Lauder Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume Szempillaspirál

Estée Lauder Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume Szempillaspirál
2020. február 27.

Update 1 bő hónap után: Be kell vallanom, gyakrabban nyúlok érte, mint a Lancome spirálért, jót tett neki egy kis idő a felbontás után. Hétköznapokra tökéletesen megfelel, nagyon szép szempillát lehet vele festeni 2 rétegben, nem csomós, nem kenődik, pereg, vagy potyog. Könnyedén lemosható este is. Nekem nem túl hosszú, közepesen dús, kissé ívelt de teljesen szőke szempilláim vannak, ehhez képest szuper a a hatás, amit el tudok vele érni. Alkalmakra marad Monsieur Big, azért neki nincsen párja, de ha igazságos akarok lenni, ez is erős négyes, és mivel ma szuper napom van, megkapja az öt csillagot. :)

Még jó, hogy csak a kis kiszerelést vettem meg 7 euróért. Átlagos spirál, mind színében, mind tudásába, mind tartósságában. Soha többé nem csallak meg Monsieur Big Lancome...Bocsáss meg.....

Vichy Liftactiv Specialist Peptide-C Ránctalanító Ampulla

Vichy Liftactiv Specialist Peptide-C Ránctalanító Ampulla
2020. február 26.

Szintén a honlapon hirdetett mintát kaptam, egy dobozt pedig akciósan vettem. Átlagos szérum, nem jobb, nem rosszabb, talán kevésbé ragad , mint több más, C-vitamint tartalmazó szérum. Egy ampulla reggel és este felezve használva (ahogy a honlapon ajánlják) elegendő arcra, nyakra és dekoltázsra. Extra hatása nem volt, de mivel a rutinomban egyébként is mindig van valamilyen C-vitamin tartalmú termék, így ez irreális elvárás lett volna. Árban viszont lényegesen kedvezőbb termékeket lehet föllelni, így ez csak gyenge 3-as.

Thierry Mugler Angel EDP

Thierry Mugler Angel EDP
2020. február 22.

Hát igen, az Angyal...Vagy inkább az Ördög maga, álruhában. belegabalyodva alattomosan kivetett hálójába, kétségbeesetten tiltakozol: nem, nem akarom, nem kell, hagyjon, engedjen utamra. De nem, egyre közelebb és közelebb vonz magához, láthatatlan fonallal húz be az aurájába, ahonnan nincsen menekvés, nincs mit tenni, megadod magad. Pedig egyszerre gyűlölöd , de ugyanakkor imádod is. Függő lettél, nem kétséges. És nem csak te! Életem párja soha, de soha nem nyilvánított még ilyen határozottan véleményt parfüm illatolása után: ezt SEMMIKÉPPEN se, kérlek....Pár hónap múlva mégis megvettem, azonnal fel is fújtam, ezzel vártam haza a kedvest. Magam is meglepődtem a reakcióján: ISTENI az illatod, mi ez!? Hát ennyi, ő az: Angel (vagy az Ördög maga).