mimi258

Regisztráció dátuma: 2013. június 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. június 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Urban Decay Perversion Szempillaspirál

Urban Decay Perversion Szempillaspirál
2015. szeptember 13.

A kisebb változatot vettem meg. Csomómentes, hosszú, dús szempillákat csinál high end-es kivitelben, nem kelt mezei drogériás hatást. VISZONT 2-3 órán belül masszív elkenődésre számíthatunk, borzalmas "krémes" fekete karikákat csinál a szem alá. Ja és mellékesen hullik a szempilla tőle.. Felváltva használtam más spirállal (amíg használtam) és mindig amikor ez a spirál volt rajtam, este lemosásnál csak úgy hullottak a szempilláim..

Chanel Perfection Lumiere Alapozó

Chanel Perfection Lumiere Alapozó
2015. július 15.

Most ez a nagy kedvenc, másodjára veszem! Egy alapozóval se találkoztam még, ami primer és púder nélkül, de egyébként is ennyire tartós lenne! Reggel felrakom, estig köt, mint a beton, nem kell korrigálni, és ahogy az előttem szólók is mondták, púderesre szárad, és úgy is marad, nem fényesedik át (pedig az én bőrömön minden átfényesedik). Összesítve:

+ kifejezhetetlenül tartós (high end-es társaihoz képest is!)
+ púderes hatású (nem szükséges fixáló púder)
+ közepes fedésű, de nagyon természetes hatást kölcsönöz
+ nem folyós, sokáig elég lehet (nekem 1,5-2 évig kitartott egy üveg)
+ nagyon érzékeny, ekcémára hajlamos bőrömet nem irritálta

- kicsit oxidálódik (megvásárlása előtt érdemes egy 5-10 percet az arcon hagyni, hogy biztosan jó árnyalatot válasszunk)
- száraz bőrűeknek nem biztos, hogy jó választás, de megfelelő aláhidratálással akár jó is lehet (nekem is extra száraz, de közben kevert, kifényesedésre hajlamos bőröm van, ami ráadásul mindentől kiüt, de ez az alapozó tökéletes választásnak bizonyult!)

Covergirl Bombshell Volume by Lashblast Mascara

Covergirl Bombshell Volume by Lashblast Mascara
2015. július 12.

Először nagyon megörültem neki, amikor megláttam, hiszen extra dús, sötét pillákat ígér, ami egész nap a helyén marad, ráadásul korrekt áron. Azonban a hátoldal alsó sarkában lévő kis betűs rész fölött elsiklottam, ami szerint csak a saját sminklemosójával jön le, ami persze még többe is kerül, mint maga a spirál.. Mondtam is szép dolgokat este, amikor sehogy sem akart lejönni a szempillámról (még kétfázisúval se), mivel onnantól, hogy felraktam kötött, mint a beton.. Ez egyfelől persze jó is, hiszen tényleg azt bizonyítja, hogy iszonyú tartós. De őszintén szólva, az extrém dús pillák, amit ígér, azért távol esik a valóságtól. Inkább kicsit műhatásos, merev fekete pillák, semmi extra.
És a buktatója a terméknek, hogy nagyon hullik a szempillám, amikor leszedem a spirált. Külföldi blogokon olvastam, hogy sokan panaszkodtak erre, és hát nem zörög a haraszt, ha a szél nem fújja.. Hozzátenném, hogy nem dörzsölöm, hanem gyengéden szedem le a szemsminket ásványi olaj bázisú szemsminklemosóval (nem voltam hajlandó a kisbetűs fogás miatt megvenni a saját márkás sminklemosót, így egy másik alternatíva után néztem). És innentől kezdve mindegy is, hogy milyen pozitív tulajdonságai vannak a terméknek, mert mit kezdjek egy spirállal, amitől extrémen hullik a szempillám?

Összesítve:
+ göndörít
+ nagyon nagyon nagyon tartós, nem kenődik

- HULLIK A SZEMPILLA TŐLE
- extrém dúsításról szó sincs, de még a közepest is nehéz ráfognom
- alig lehet leszedni (csak az ásványi olajos lemosók rúgnak labdába, még a kétfázisúak sem)