mimi49

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Bioderma Atoderm Szappan

Bioderma Atoderm Szappan
2014. január 20.

Én nagyon megszerettem, mert nem szárítja, nem csiszolja le a bőrömet. Semmi mellékhatása nincs, de tisztít is. Kicsit nehéz felhabosítani.
Nem olcsó, de sokat adnak (150 gr), úgyhogy csak arcra használva sokáig elég. Én szeptember elején vettem, majd megírom, hogy meddig volt elég.
Remélem a téli hidegben is jó lesz majd.

Update: karácsony után fogyott el, azaz 1 év 3 hónapot bírt, pedig közben még a kutya is beleejtette párszor a kádba...
Már a másodikat használom, még mindig elégedett vagyok vele.

Alverde Sensitive Dry Deobalsam

Alverde Sensitive Dry Deobalsam
2014. január 20.

Teljesen elégedett vagyok vele. Az illatát ugyan kicsit szokni kellett, de már megbékéltem vele. Nekem eddig minden dezodorral az volt a bajom, hogy mikor izzadtam, akkor nagyon hevesen bocsátottam ki magamból az adott dezodor illatát, ami éppen úgy árulkodott az izzadásról mint a testszag, még ha kicsit kellemesebb is volt. Ezzel máshogy van, ha izzadok akkor semmilyen szagot nem árasztok, de dezodort, se izzadságot. Önbizalomnövelő :-). Annak pedig külön örülök, hogy nem tartalmaz gyanús összetevőket.

Yves Rocher Hajregeneráló Olaj

Yves Rocher Hajregeneráló Olaj
2014. január 20.

Nekem félhosszú göndör hajam van, ami már egy ideje inkább szénakazal volt, de ettől -- és az Alverde hajvajától -- kezd rendbe jönni. Eleinte még a két hajmosás között is kentem a száraz hajamra, de arra már nincsen szükség. Minden hajmosás előtt jó bőven bekenem hajvajjal majd két-három löttyintésnyi olajat teszek rá és kb. egy órán át hagyom a hajamon mosás előtt. A férjem szerint büdös, szerintem nem, de az illata amúgy is kimosódik.