mimikehh

Regisztráció dátuma: 2013. január 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. január 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Aldo Vandini Tahiti Vanília és Makadámia Testradír

Aldo Vandini Tahiti Vanília és Makadámia Testradír
2015. augusztus 22.

Ajándékba kaptam még pár hónapja, azóta próbálok ismerkedni vele kisebb-nagyobb sikerekkel. Ami elsőre megtetszett benne az a szép kis tubusa, illetve a finom, édes illata. A legnagyobb problémám vele az, hogy nem mindig sikerül kinyitnom. Komolyan, nem tudom, hogy én vagyok-e ilyen béna, de egyszerűen vagy van kedve ahhoz, hogy használjam, vagy nincs, ez így működik köztünk. Amikor végre sikerült használni, eléggé elszomorodtam, mert inkább egy radírozós tusira hasonlít, nem egy testradírra. Nagyon finom és gyenge szemcsék vannak benne, ami speciel jó lehet annak, aki ezt szereti, viszont nekem nem. Úgy éreztem, hogy semmivel sem lett frissebb utána a bőröm sajnos :( Ami ennek ellenére pozitívuma, hogy szerintem sokkal tovább tart az illata, mint a testradíroknak, vagy tusiknak szokott. Összességében nekem nem jött át :/

Ziaja Kecsketejes Nappali Krém

Ziaja Kecsketejes Nappali Krém
2015. augusztus 22.

Nagyon szerettem ezt az arckrémet télen, illetve nyáron is. Vékonyan kenve nem túl zsíros, pont annyira amennyi az én arcbőrömnek kell. Felvitel után fényes az arcbőröm pár percig, majd ez elmúlik, és jó alapot biztosít a sminknek. Egész nap puhának és hidratáltnak éreztem a bőröm utána. Az illatát és a szép kis egyszerű csomagolását pedig imádtam. Természetesen újravenném.:)

Balea Caribbean Dreams Női Borotvagél

Balea Caribbean Dreams Női Borotvagél
2015. május 13.

Imádtam!!! Az illata, a színe, tökéletes! És nem mellesleg nekem nagyon tartós volt az illata, pedig nem ez a fő szempont egy borotvagélnél. :)