Best of Beauty 2019

Mimiti

Regisztráció dátuma: 2015. július 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. július 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yves Rocher Tradition de Hammam Tusfürdő

Yves Rocher Tradition de Hammam Tusfürdő
2018. július 1.

50%-os kedvezménnyel vettem, eredeti áron valószínűleg sosem került volna a kosaramba, de az YR nagy előnye, hogy gyakran vannak akciók. Nagyon kellemesen csalódtam benne, megkaptam tőle azt a kis home spa érzést, amire vágytam. :)
Az illata elég megosztó, engem a mézes Negróra emlékeztet, de bőrön sokkal erősebbé válik, mint a flakonban. Nagyon kellemes az állaga, nem túl olajos, de mégis puhábbá varázsolja a bőrt, és nem szárít annyira, mint a hagyományos tusfürdők.

Yves Rocher Elixir Jeunesse Légző Bőr Maszk

Yves Rocher Elixir Jeunesse Légző Bőr Maszk
2018. július 1.

Szintén a kis kiszerelést használom. Nem mondanám, hogy csodaszer, de látványosan frissebbé, egységesebbé és hidratálttá tette a bőröm, szóval nálam teljesítette az elvárásokat. Azt hiszem a termékcsalád sajátossága lehet, hogy nagyon szép fényessé teszik a bőrt egy darabig. Hagyományos módon, maszkként használom.

Yves Rocher Elixir Jeunesse Micelláris Arclemosó

Yves Rocher Elixir Jeunesse Micelláris Arclemosó
2018. július 1.

Eddig csak egyszer-kétszer, kényszerből használtam a smink eltávolítására, és azzal sem volt gondja, viszont én általában az arctisztítás után szoktam használni: egy-két cseppet eloszlatok az arcomon, és ennyi. Nagyon kellemes érzetet hagy maga után, és nagyon szép fényt ad a bőrnek.