Mimiti

Regisztráció dátuma: 2015. július 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. július 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lush Yog Nog Tusfürdő

Lush Yog Nog Tusfürdő
2021. november 27.

Hát én imádom, eddig ez tetszik a legjobban a kipróbált Lush tusfürdők közül. Nagyon kellemes, füstös-karamellás az illata (amit én imádok, párom viszont rosszul van tőle :D), nagyon tetszik a megjelenése is a csillámokkal, amik mások, mint a Snow Fairy csillámai, ezért nem csak a legalján csücsülnek. Nekem semmilyen irritációt nem okozott, az viszont tény, hogy nem igazán habzik, és elég nehéz, sűrű textúrája van, ami engem egyébként nem zavar.

Revolution Forever Flawless Eyeshadow Palette - Allure

Revolution Forever Flawless Eyeshadow Palette - Allure
2021. január 7.

Kétségtelen, hogy külsőre ez az egyik legszebb palettám, de... És ezzel mindent elmondtam, ugyanis sajnos minden mondatot úgy kell befejeznem, hogy de. Erősen pigmentált, de iszonyatosan porol, szépen el lehet dolgozni, de a legkevésbé sem tartós. Ugyanazt a primert használtam a szemhéjpúder felvitele előtt, amit mindig, és pl. a Maybelline nude palettájával fél napot is kihúzok úgy-ahogy kinéző szemsminkkel (olajos a szemhéjam), az ezzel készített sminkből viszont már a munkahelyemre beérve alig látszott valami, tehát egy órát se bírt. Nagyon szomorú vagyok, mert a színek gyönyörűek.

Diptyque Paris Philosykos

Diptyque Paris Philosykos
2020. október 2.

Ez azért sokkal jobban tetszett, mint az Ofresia, és a tartósságával is elégedettebb voltam, viszont sajnos rajtam semmi köze a fügéhez, és a zöld illatokhoz is csak a kifújás pillanatában kapcsolódik. Rajtam az első perctől az utolsóig tömény kókusz, amivel nem lenne baj, ha ezt vártam volna tőle. Összességében egy kellemes nyári illat.