mimmike

1945 pont

Regisztráció dátuma: 2015. május 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

1945 pont

Regisztráció dátuma: 2015. május 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Nivea Micellair Rózsavizes Kétfázisú Micellás Víz

Nivea Micellair Rózsavizes Kétfázisú Micellás Víz
2019. május 20.

Én megvédem ezt a cuccot. Ha jól felrázom se nem csíp, se nem irritál. Érzékeny szemeim meg sem érzik és a sminket pikk-pakk leszedi. Az tény, hogy a szempillaspirállal (nem vízálló) küzd egy kicsit, nem jön le egy törlésre. Nyílván ahhoz egy vizesebb bázisú sminklemosó kell. Az olajos érzet pár percig megmarad az arcon, de utána eltűnik, ahogy az illata is. Szépen hidratál. Ha a későbbiekben sem üt ki tőle a ragya, biztos, hogy újraveszem.

Garnier Color Naturals Tartós Hajfesték

Garnier Color Naturals Tartós Hajfesték
2019. május 4.

Az eredeti hajam középszőke, telis-tele vörös pigmenttel. Igazából nehezebb világosszőkére festeni, mint egy fekete hajat. Ugyanis, ha nem fodrász festi, mindentől pipisárga lesz. Amivel eddig szőkítettem, sajnos már nem kapható, legalábbis sehol nem találom. Az egy drágább árkategória volt, de megérte.
Remélem ez nem szűnik meg, mert a hajam imádja, és árban is szupi. A 111-es árnyalatot használom. Nagyon szép, természetes világosszőke vagyok tőle. Nem annyira világos, mint a dobozon, de nem sárga és azt sem vettem észre, hogy roncsolna, úgyhogy teljesen elégedett vagyok. ❤

Al Haramain Urbanist Femme EDP

Al Haramain Urbanist Femme EDP
2019. március 15.

Szúrós, fémes, ananászos. Ha ezekkel a szavakkal jellemezték volna a leírásban, nyilván nem rendelem meg. De ez valahogy mégis nagyon ütősre sikeredett, egyik másik parfümhöz sem hasonlítható. A nyár kötelező kelléke számomra.