min3rva

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence X Disney Find Your Princess Within! Belle Paletta

Essence X Disney Find Your Princess Within! Belle Paletta
2021. február 28.

Szerintem a legjobban összerakott paletta a disney-s kollekcióból. A színek szépek benne, szinte kivétel nélkül könnyen eldolgozhatóak. Nem egy brutál pigmentáltságról beszélhetünk vele kapcsolatban, de alapvetően nincs ezzel probléma, a kezelhetőséget talán meg is könnyíti a kezdők számára.
Ár-érték arányban tökéletes, bár drágább, mint a többi essence-es paletta, dehát disney hercegnőkkel mindent el lehet adni:)
Csak azért nem adok neki 5 csillagot, mert az idő múlásával nem lett a kedvenc palettám, egy-két szín kivételével nem nagyon használom (de ez nem feltétlen az ő hibája).

Lovely Glow Better Highlighter

Lovely Glow Better Highlighter
2020. október 7.

Ez a highlighter valóban inkább csillog, mint fénylik (én személy szerint pont ezt akartam elkerülni a mindennapi használatnál, ezért a 3 csillag), de azon túl szerintem elég vagány és ütős, jó választás lehet azoknak, akik ilyesmit keresnek.

the Balm Mary-Lou Manizer Highlighter

the Balm Mary-Lou Manizer Highlighter
2020. augusztus 24.

Gyönyörű a színe, fantasztikus a textúrája, visszafogott, elegáns, egészséges fényt ad az arcnak. Az ára miatt sokat vacilláltam, de ez az a termék, amit bármikor újravennék (ha egyszer elfogyna, aminek jelét nemigen mutatja egyelőre, pedig már jó fél éve megvan). Egyébként az én zsírosodó bőrömön is probléma nélkül elvan egy napig, persze estefelé már nem annyira intenzív.
Ha brutál csillogásra vágysz, nem ő lesz a legjobb barátod (bár bőven van hova építeni), de ha természetes fényt és üdeséget akarsz kölcsönözni az arcodnak, akkor tökéletes választás.