mina2020

Regisztráció dátuma: 2014. november 16.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. november 16.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Kiko Lasting Eyebrow Gel

Kiko Lasting Eyebrow Gel
2021. december 10.

Tényleg tart 8 órán át, úgyhogy elégedett vagyok vele. Az állaga nem tökéletes, túl krémes, nem könnyű vele dolgozni, de ha már fent van, akkor tényleg ott marad. Összeségében elégedett vagyok vele, kíváncsi leszek mennyi idő alatt szárad ki.

Inglot AMC Szemöldökformázó Gél

Inglot AMC Szemöldökformázó Gél
2021. július 27.

Anastasia Beverly Hills helyett kerestem alternatívát, nem rossz-nem rossz, de azért nem az igazi, sajnos. Dolgozni könnyű vele, de gyorsan kopik. A nap végén már csúnya, foltos.

Pupa Natural Side Concealer Korrektor

Pupa Natural Side Concealer Korrektor
2019. március 21.

Ez sajnos nem jó, közepes fedést ígér, de ennek nincs közepes fedése, a Catrice sokkal jobban fed, ráadásul akárhogy fixálom, beül a ráncokba és nap végére alig látszik belőle valami. A kiszerelés miatt nehéz eltalálni a mennyiséget is vagy sokat nyomsz ki belőle, vagy keveset, de akkor meg újra kell nyomni és akkor már sok lesz. Az eldolgozása sem tökéletes, pedig próbáltam az ujjammal, ecsettel, szivaccsal. Tág pórusra egyáltalán nem ajánlom, nagyon kiadja a pórusokat. Az én bőröm nem ultraérzékeny, úgyhogy ezt maximum annak ajánlom, aki ragaszkodik a természetes összetevőkhöz, de mint korrektor, abszolút nem éri meg az árát, még a félárat se amennyit én fizettem érte.