mina2020

Regisztráció dátuma: 2014. november 16.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. november 16.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Pupa Natural Side Concealer Korrektor

Pupa Natural Side Concealer Korrektor
2019. március 21.

Ez sajnos nem jó, közepes fedést ígér, de ennek nincs közepes fedése, a Catrice sokkal jobban fed, ráadásul akárhogy fixálom, beül a ráncokba és nap végére alig látszik belőle valami. A kiszerelés miatt nehéz eltalálni a mennyiséget is vagy sokat nyomsz ki belőle, vagy keveset, de akkor meg újra kell nyomni és akkor már sok lesz. Az eldolgozása sem tökéletes, pedig próbáltam az ujjammal, ecsettel, szivaccsal. Tág pórusra egyáltalán nem ajánlom, nagyon kiadja a pórusokat. Az én bőröm nem ultraérzékeny, úgyhogy ezt maximum annak ajánlom, aki ragaszkodik a természetes összetevőkhöz, de mint korrektor, abszolút nem éri meg az árát, még a félárat se amennyit én fizettem érte.

wet n wild Ultimate Brow Retractable Pencil

wet n wild Ultimate Brow Retractable Pencil
2018. november 16.

Nagyon szeretem, ha van időm az ABH szemöldök gélt használom, ha nincs akkor ezt. Gyorsabban lehet vele dolgozni, nem olyan szép a végeredmény, mint az ABH-val, de hétköznapokra pont megteszi. A nap végére is fent marad, bár a biztonság kedvéért le szoktam fixálni szemhéjpúderrel. Újravevős :)

L.A. Girl Pro Conceal

L.A. Girl Pro Conceal
2018. november 16.

A narancssárga van meg, a szem alatti karikák eltüntetésére. A színe miatt óvatosan kell bánni vele, de már kitapasztaltam és nagyon meg vagyok vele elégedve. Tényleg eltünteti az átvirrasztott éjszaka vagy a három napos nonstop sírás utáni karikákat :D Szerintem veszek több színt is :)