minaya

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 13.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Batiste Dry Shampoo Blush

Batiste Dry Shampoo Blush
2020. július 31.

Extrém gyorsan zsírosodik a hajam, így rengeteg szárazsampont próbáltam már, mert mégsem moshatok minden nap hajat... Számomra ez A SZÁRAZSAMPON! Ennél jobbat még nem találtam. Az ára picit borsos, de tényleg annyival de annyival jobb a többinél, hogy már nem sajnálom rá ezt a többletet. Én este fújom be, pár perc után kicsit belemasszírozom a hajtövekbe. Reggel nincs fél óráig tartó fehér maradékeltüntetés, mint a többinél (annyi idő alatt hajat is moshatnék+száríthatnék :D ). Csak egy kis fésülés vagy törölközős finom dörzsölés és nyoma sincs - ami az én fekete hajam esetében nagyon nagy szó. Pont ezért nem szerettem a többit, mert mindig hagytak egy fehéres, mattabb réteget a hajamon, ami lehet, hogy másnak fel sem tűnt, ha rám nézett, de én tudtam, hogy ott van és alig vártam, hogy hajat moshassak végre. Ráadásul sok másiknál lelapult a hajam, és pár óra múlva zsírosságra is olyan volt, mint ha semmit sem csináltam volna vele. Na ennél a szárazsamponnál ilyen nincs! Frissnek érzem a hajam, nem fullasztja a fejbőröm sem a képződött réteggel. Még esetemben is +2 nappal is simán kitolható a hajmosás, bár én +1 után megszokásból szinte mindig megmosom. A hajam dús és isteni illatú, ráadásul tartósan. Esküszöm ilyenkor jobb mint frissen mosva. :) Aprópó illat, engem nagyon emlékeztet a Trussardi - My Scent parfümre. Mivel azt nagyon szeretem, így engem ez a változat vett meg kilóra. :D De próbáltam már a simát, és a cherry verziót is, amiket hatásra pontosan ugyanilyen jónak éreztem, csak hát az illat... :)

Dr. Hair Gyógynövényes Sampon

Dr. Hair Gyógynövényes Sampon
2020. július 25.

A csomagolása nagyon kis egyszerű, de ne tévesszen meg! ;) A fodrászom ajánlotta hajhullásra, és valóban láthatóan kisebb csomó fogad hajmosás után a lefolyóban, ráadásul rengeteg új babahajam lett. Bár használok mellette bőrgyógyász által felírt hajszeszt, de azt előtte is használtam ilyen extra hatás nélkül, így nagyrészt a samponnak tudom be a változást. Picit sűrűbb, gélesebb az állaga egy átlag samponnál, de jól habzik és megfelelően tisztít. Az illata kellemes, szerencsére nem olyan, mint amit egy gyógynövényes sampontól várnánk. Az egyetlen negatívum eddig, hogy csak online lehet venni, és a szállítási költséggel együtt már kevésbé baráti az ára. Ettől függetlenül nekem újravevős.

CND Spa Gardenia Woods Lotion

CND Spa Gardenia Woods Lotion
2019. december 2.

Isteni az illata! <3 Nagyon könnyed testápoló, hamar felszívódik és nem hagy ragacsos érzetet. DE ennek megfelelő a hidratáló képessége is, vagyis akinek nagyon száraz a bőre, annak valószínűleg ez kevés lesz, esetleg tavaszra-nyárra neki is jó lehet. Normál vagy zsírosabb bőrre viszont pont elég, még akár hidegebb időszakban is. Én elvagyok vele, de azért nem csodaszer. Az illatát viszont egyszerűen imádom, ezért 5 csillag. ;)

13 ÖSSZETEVŐ

Vaccinium Myrtillus (Bilberry) Fruit Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott