minimancs

Regisztráció dátuma: 2020. október 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. október 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Natics Hydra Hyaluron Mélyhidratáló Arcpermet Koffeinnel

Natics Hydra Hyaluron Mélyhidratáló Arcpermet Koffeinnel
2022. június 2.

Mindenre is jó. :) Néha hyaluron szérumként használom, néha pedig arcpermetként, nagyon szeretem mindenhogyan.

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre
2022. június 2.

Hát én sajnálom, hogy már nem gyártják. Tiszta összetevők, parfümmentes. Első olajos lemosónak jó, főleg az ára miatt. Jól működik, semmi extra, leszedi amit kell, nálam semmiféle irritációt nem okozott. Vennék még belőle, ha lehetne

The Inkey List SPF30 Daily Sunscreen

The Inkey List SPF30 Daily Sunscreen
2022. június 2.

Hát sokat gondolkodtam a véleményemen, meg a csillagszámon. Az első meglepetés akkor ért, amikor kiderült, hogy valójában nem színezett, pusztán annyira, hogy ne hagyjon fehér réteget. A második meglepetés a felkenéskor jött, nagyon nehezen elkenhető, darabokban megül a bőrön, sokáig kell masszírozni, hogy egységes legyen és még akkor sem vagyok 100%-ig biztos, hogy mindenhol egységes a védelem. Aztán ahogy használgattam kicsit hozzászoktam. Igaz, hogy nem színezett, de legalább nem vagyok tőle hulla színű mint némely más fizikai fényvédőtől, ezért jár neki a piros pont. Enyhe fénye van, teljesen természetes az arcon, ezért is jár a pont. Egyet viszont levonok amiatt, hogy minimum 2-3 perc kenegetés után néz ki valahogy. Összetevői tiszták, bőröm szereti, úgyhogy még az is lehet, hogy valamikor újraveszem.