minimano81

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem

Yves Rocher Volume & Matière Dúsító Sampon

Yves Rocher Volume & Matière Dúsító Sampon
2019. november 12.

Nem tetszik ez az új változat. Elrontották. A régi fajtáját szerettem nagyon, egyik kedvenc samponom volt!
Ez az új: zselés állagú és teljesen más illatú. Nekem nem jön be.

Isana Deostick Sensitiv

Isana Deostick Sensitiv
2018. január 29.

Én 1 hete vettem ezt egy budapesti Rossmannban.
Meglepően jó dezodor!
Az ALU mentes deók közül nekem eddig csak a Balea pumpása jött be. Minden más, aminek jellegzetes illata van (citromfű, zsálya, aloe, gránátalma....stb), sajnos az 'büdös' rajtam. Nem szeretem.
Ez a deo felér a Balea pumpásával, kellemes, visszafogott, tiszta, friss púderes illata van.
Picit kemény a stift, és nyárra nekem kevés, de ősz-tavasz között ideális.

Cosrx Advanced Snail 92 All In One Cream

Cosrx Advanced Snail 92 All In One Cream
2017. október 13.

Vagy valamit változtattak rajta, vagy pedig ki kell fogni a jó eladókat ebay-en.....de nekem 2 különféle véleményem van erről a krémről: az első tégellyel imádtam! A bőröm nagyon szerette, állandóan ezt használtam, sokáig kitartott, nagyon szépen segített a bőröm állapotán. Most a másodikat használom.... és már felbontáskor feltűnt, hogy ennek más az állaga. Sokkal nyúlósabb, ragadósabb. Máshogy lehet belőle kieszedni kis mini üvegcsébe, és a bőröm sem szereti annyira. Ímmel-ámmal elhasználom, de gondolkodom az újravételen Az első adag után az újravétel nem volt kérdés, annyira szuper volt az. Én magam sem értem. Tapasztalta ezt vajon más is?