Minime81

Regisztráció dátuma: 2023. december 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2023. december 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Hada Labo Tokyo Anti-Aging Wrinkle Reducer

Hada Labo Tokyo Anti-Aging Wrinkle Reducer
2023. december 4.

Rá kellene írni, hogy 50+, mert nappali krémként szerintem csak akkor funkcionál....Több, mint egy éve használom, de csak heti 2x. A vízhiányos bőrömre nappalra ez túl sok, sűrű, emiatt éjszakára szoktam felkenni, amikor úgy érzem, hogy kicsit jobban ki van száradva a bőröm.. Édesanyám imádja, ő nappali krémként használja és meg van vele elégedve! Ettől függetlenül jó termék, az illata is rendben van, nem lettem pattanásos tőle, ami egyébként a hasonló termékek használata után mindig probléma volt nálam...

Hada Labo Tokyo Lotion No.1 Super Hidratáló Arcápoló

Hada Labo Tokyo Lotion No.1 Super Hidratáló Arcápoló
2023. december 4.

Szeptember óta használom. Kb. egy hét után észrevehető volt a változás a bőrömön (feszesebb lett, így kisimultak a kisebb ráncok is), csak úgy itta be a szérumot. Napi 2x használattal nekem nagyon sokat segített. Lehet rá sminkelni is. Nagyon jól kenhető, nem ragad, arcra és nyakra is használom. Valószínűleg örök darab lesz!! Szuper!

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2023. december 4.

A legjobb, azon felül hogy hidratál, még enyhén dúsítja is a szájat a menthol miatt..(nálam legalábbis)... anno egy kozmetikus/sminkes ajánlotta rúzs alá, dúsításnak, akkoriban még csak pár helyen lehetett kapni, úgy kellett vadászni. Mindig van a táskámban, és a tégelyes változata és az ízesített / tubusos változatai is mind nagyon jók! Megéri a pénzét!