Minocska

Regisztráció dátuma: 2017. április 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. április 5.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Essie Gel Couture Körömlakk

Essie Gel Couture Körömlakk
2018. december 14.

Abszolút szerelem, és tökéletesen toronymagasan veri az összes többi általam próbált lakkot.
Nálam általában nem a tartósság a legfontosabb, mert 4-5 napnál úgysem hordok tovább semmit (azt viszont pattogzás nélkül hozzá), hanem a száradási idő. Sajnos végtelenül türelmetlen ember vagyok, ráadásul hideg kezekkel áldott meg az ég, úgyhogy egy időben azért nem lakkoztam, mert őrjítő volt, hogy még bő 15 perccel a felkelés után is bele tudtam nyúlni úgy dolgokba, hogy lőttek a gondos festegetésnek. Itt pedig 5 perc után 2 réteggel akár kesztyűt is húzhatok rá, semmi textillenyomat.
Szóval gyűjtő vagyok! 😉😊
És nagyon ajánlom!

H&M Szárazsampon

H&M Szárazsampon
2018. szeptember 12.

Az utazó kiszerelést vettem meg, és nem használtam el... Én ennél rosszabb száraz samponnal még életemben nem találkoztam. A dúsítás stimmel a leírásban, mivel olyan mértékben ragasztja össze a hajszálaimat, hogy a kifésülésükre tett kísérlet akkora gubancot okoz, hogy a végeredmény egy jól tupírozott tarajos sül benyomását kelti. Ha az ember ezek után végső elkeseredésében az olló előtt még a kezével is tenne egy kísérletet az elavadult helyzet kezelésére, akkor ezt nyugodtan kihagyhatja: a keze is ragadni fog. És nem, ez biza nem a hatóidő problémája - egész nap ragad...

Heimish All Clean Balm

Heimish All Clean Balm
2018. szeptember 12.

Most már egy ideje felváltva használom a két lépéses arctisztítási rutinom első képéseként The Face Shop - Rice water bright cleansing oil termékével, attól függően, hogy éppen melyik fogyott el. Mindkét termékkel tökéletesen elégedett vagyok, nem váltanék egyikről sem, sőt, nem is kísérleteznék már mással. Dörzsölés nélkül, viszont hibátlanul szedi le a vízálló szemsminket is, az én bőrömet nem irritálja, az illata pedig sem nem kellemes, sem nem kellemetlen, viszont tény, hogy nem engem áldott meg az ég a legkifinomultabb szaglószervvel. :)
Azért része egyébként mindkettő a háztartásnak, mert a Face Shop termékét a pumpás kiszerelés miatt nem szerettem magammal vinni utazáshoz, mert egy kicsit legalább, de mindig összemaszatolta a neszeszerem belsejét, hiába a hozzá adott "stopper" gyűrű. Ezért kezdtem keresgélni egy alternatív megoldást, és a pozitív leírások, valamint a kellemes árfekvése miatt végül ennek a terméknek a kipróbálásánál döntöttem. És mivel mind a kettő csillagos ötös, maradnak a fürdőszobában. Legalább nincsenek egyedül. :)