Mintyss

Regisztráció dátuma: 2012. február 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. február 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence The Eyebrow Pen Szemöldök Toll

Essence The Eyebrow Pen Szemöldök Toll
2019. szeptember 30.

Azért vettem meg, mert tetszett a formája és bíztam benne, hogy tartós lesz. Ez utóbbiban sajnos nagyot csalódtam! Nyáron használtam először, csak mivel melegem volt így "szép" barna csíkokban folyt le a szememre (kész horror volt ahogy kinéztem). Most hogy hűvösebb az idő adtam neki még egy esélyt, aláalapoztam, fixáltam porral, stb... Most ugyan nem folyt le, de megint elmászott, néhányszor teszteltem a nap folyamán és mindig nyomott hagyott a kezemen. A bónusz pedig: másnapra a szemöldököm a szálak közt tele lett apró kis pattanásokkal. Szóval kuka.

Ombia Hair Regeneráló & Ápoló Balzsam

Ombia Hair Regeneráló & Ápoló Balzsam
2019. január 2.

Elfogyott a balzsamom és gondoltam amíg keresgélek megveszem ezt, ha nem jó legfeljebb kidobom (nem egy nagy összeg). Nos, a hatását látva maradtam ennél. :) Úgy érzem megfelelően hidratálja a hajam, de nem nehezíti el, pedig amúgy vékonyszálú. Már harmadszor veszem újra és még mindig jó, a hajmosást is ki tudom tolni 1, néha 2 nappal.

+1 tipp: a fodrászom azt mondta, hogy ha valakinek a tövénél zsíros és a végén száraz a haja, akkor hidratáló, száraz hajra való balzsamokat használjon, azok helyreállítják az egyensúlyt (ugyanis a haj töve is száraz, csak túlzott zsírosítással kompenzál a fejbőr). Nekem bevált!

Essence Smoothing Ajakradír

Essence Smoothing Ajakradír
2018. szeptember 28.

Az esküvőm előtt egy hónappal sikerült beszereznem, rengeteg helyen hiánycikk volt. Mivel az én szám eléggé hajlamos a cserepesedésre (és mivel ez zavar ezért rágcsálom is) nagyon nehéz dolga volt ennek a kis stiftecskének. De a lényeg: a nagy napra teljesen helyrezhozta amit kellett, a sminkes tökéletesen fel tudta vinni a rúzst.
Most láttam csak hogy már nem gyártják, nagyon sajnálom, jó kis cucc.