miomio

Regisztráció dátuma: 2013. január 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. január 25.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2019. november 12.

Annyira jó kis hidratáló krém lenne.... de itt tényleg senki nem érzi a büdös szagát??
5 alkalomból kb. 4x biztos, hogy büdössé válik a krém a bőrömön, ha ezt használom. Egész nap érzem, de még a páromat is zavarja, pedig neki nem a legjobb a szaglása. Nem tudom, hogy velem van-e a hiba, vagy mások a hozzákevert szérum miatt nem érzik a szagát, ötletem nincs. Esetleg ha valaki tud ajánlani valami technikát amivel a krém büdös szaga elvehető, kérem ossza meg velem, mert tényleg szeretném használni hosszútávon is a krémet :)

Essence Ho!Ho!Ho! Highlighter Ecset

Essence Ho!Ho!Ho! Highlighter Ecset
2018. december 18.

Én a Krémmánia Facebook-os posztja után vettem rá magam, hogy a DM-ben megnézzem, rögtön landolt is a kosaramban. Nagyon tetszik, a Zoeva Luxe Face Definer ecsetemhez hasonlít a puhasága és a formája is, csak két mérettel kisebb. Sokkal pontosabban tudok bronzosítani és a pirosítót is tökéletesen tudom felvinni, pedig egy ideje ezt a lépést inkább hanyagolom. Ha valahol még találok belőle, tuti veszek még egyet.

L'Oreal Paris Glow Mon Amour Highlighting Drops

L'Oreal Paris Glow Mon Amour Highlighting Drops
2018. május 24.

Nagyon széép :) A száraz bőrömön valahogy a por állagú highlighterek nem mutatnak szépen, nem tudom megfelelően eldolgozni, de ez ... Gyönyörű!! Real Techniques blenderével dolgozom el, és mesés az eredmény! Bár én ezt semmiképpen nem tartom természetesnek, de megéri beruházni rá! Nyári estéken a vállak, dekoltázs hangsúlyozására is tökéletes lesz ha nyitott ruhát viselek majd. Szerintem megfelelően nagy mennyiséget kapunk az üvegcsében, így biztos sokáig kitart. Nekem nagyon világos bőröm van, így a sápadtkáknak is ajánlani tudom, ahogy tinyblackpaw is mondta, ez a színtelen ragyogás nagyon kedvező tud lenni, mert nem üt el.
Ha valaki extra akkor alapozóba is keverheti, a jövőben ezt még mindenképp szeretném kipróbálni.

7 ÖSSZETEVŐ

Pentafluoropropane ta EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen