miomio

Regisztráció dátuma: 2013. január 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. január 25.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Balea Men Power Effect Korpásodás Elleni Sampon

Balea Men Power Effect Korpásodás Elleni Sampon
2021. április 20.

Párom éveken át használta jól bevált samponként seborrheás dermatitises fejbőrére, ám idén megváltoztatták az összetevőlistát és nyomába sem ér a korábbiakhoz. Hamarabb zsírosodik a haja, a mentolos frissítő hatása sincs meg. Nagyon el vagyok keseredve, nem tudom mit fogok találni neki.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2019. november 12.

Annyira jó kis hidratáló krém lenne.... de itt tényleg senki nem érzi a büdös szagát??
5 alkalomból kb. 4x biztos, hogy büdössé válik a krém a bőrömön, ha ezt használom. Egész nap érzem, de még a páromat is zavarja, pedig neki nem a legjobb a szaglása. Nem tudom, hogy velem van-e a hiba, vagy mások a hozzákevert szérum miatt nem érzik a szagát, ötletem nincs. Esetleg ha valaki tud ajánlani valami technikát amivel a krém büdös szaga elvehető, kérem ossza meg velem, mert tényleg szeretném használni hosszútávon is a krémet :)

Essence Ho!Ho!Ho! Highlighter Ecset

Essence Ho!Ho!Ho! Highlighter Ecset
2018. december 18.

Én a Krémmánia Facebook-os posztja után vettem rá magam, hogy a DM-ben megnézzem, rögtön landolt is a kosaramban. Nagyon tetszik, a Zoeva Luxe Face Definer ecsetemhez hasonlít a puhasága és a formája is, csak két mérettel kisebb. Sokkal pontosabban tudok bronzosítani és a pirosítót is tökéletesen tudom felvinni, pedig egy ideje ezt a lépést inkább hanyagolom. Ha valahol még találok belőle, tuti veszek még egyet.

7 ÖSSZETEVŐ

Pentafluoropropane ta EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen