miomio

Regisztráció dátuma: 2013. január 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. január 25.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Essence Ho!Ho!Ho! Highlighter Ecset

Essence Ho!Ho!Ho! Highlighter Ecset
2018. december 18.

Én a Krémmánia Facebook-os posztja után vettem rá magam, hogy a DM-ben megnézzem, rögtön landolt is a kosaramban. Nagyon tetszik, a Zoeva Luxe Face Definer ecsetemhez hasonlít a puhasága és a formája is, csak két mérettel kisebb. Sokkal pontosabban tudok bronzosítani és a pirosítót is tökéletesen tudom felvinni, pedig egy ideje ezt a lépést inkább hanyagolom. Ha valahol még találok belőle, tuti veszek még egyet.

L'Oreal Paris Glow Mon Amour Highlighting Drops

L'Oreal Paris Glow Mon Amour Highlighting Drops
2018. május 24.

Nagyon széép :) A száraz bőrömön valahogy a por állagú highlighterek nem mutatnak szépen, nem tudom megfelelően eldolgozni, de ez ... Gyönyörű!! Real Techniques blenderével dolgozom el, és mesés az eredmény! Bár én ezt semmiképpen nem tartom természetesnek, de megéri beruházni rá! Nyári estéken a vállak, dekoltázs hangsúlyozására is tökéletes lesz ha nyitott ruhát viselek majd. Szerintem megfelelően nagy mennyiséget kapunk az üvegcsében, így biztos sokáig kitart. Nekem nagyon világos bőröm van, így a sápadtkáknak is ajánlani tudom, ahogy tinyblackpaw is mondta, ez a színtelen ragyogás nagyon kedvező tud lenni, mert nem üt el.
Ha valaki extra akkor alapozóba is keverheti, a jövőben ezt még mindenképp szeretném kipróbálni.

NARS Blush/Bronzer Duo

NARS Blush/Bronzer Duo
2018. február 25.

Szintén a mini kiszerelés van meg belőle, amely az Orgasm pirosítós és a Laguna bronzosítót tartalmazza. Nagyon érdekelt, hogyan mutat majd az Orgasm az orcámon, de sajnos nem az én színem, így nem sokszor kerül a kezem ügyébe a paletta. Nem tudom, hogy miért hasonlítják a Milani Luminoso baked pirosítójához, mivel szerintem nem sok közös van bennük a színt tekintve :D A Luminoso barackos, míg az Orgasm pinkes. Ezenkívül szerintem a Milani kevésbé csillámos, mint az Orgasm.
Akinek passzol a pirosító színe, annak ajánlom a nagy kiszerelést, hiszen nagyon praktikus összeállítás.

7 ÖSSZETEVŐ

Pentafluoropropane ta EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen