Mira84

Regisztráció dátuma: 2018. március 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2018. március 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Purito B5 Panthenol Re-Barrier Cream Arckrém

Purito B5 Panthenol Re-Barrier Cream Arckrém
2021. december 28.

Egy nyári “baleset” során erősen sérült az állam környékén a bőröm védőrétege, azóta még a C-glow után is erősen kipirosodik. Felbontott drága 10%os Aha-mat el kellett adnom áron alul. Amúgy a PC cbd milkje veszett össze vmivel rajtam, de mocskosul. Na de hogy a szó essen a purito áldásos termékéről is, a fent említett probléma miatt szereztem be. Nem pattogtam ki, mégha vastagon kentem is. Első pár alkalommal mindösszesen, kellemes érzetű, lágy textrura, gyors beszivódás, nincs illat, talán éppenhogy vmi kis lágy. Érzékeny az orrom de ebben nem zavar semmi. Nem hagy kellemetlen ragacsos érzetet és aránylag gyorsan, szinte nyom nélkül beszívódik. Azért szinte, mert a nyoma életteli aránylag ragyogó bőr. Pár nap alatt pihepuhaság jelentkezett, amin mosolyogtam mindig amikor másnál olvastam, mert ugye esztétikailag jó sok hasznát vesszük, de tényleg jó érzés :)
A pirossag 3-4 hét után múlt el ( csak ezt használtam, egész arcra) hogy a vedoréteg mennyire erős újra nem tudom, még nem merem újra, semmivel “bántani”. Már alig van benne, nem mondhatom gazdaságosnak, emiatt nem lesz 5* de még egyet biztos fogok venni, azt majd csak kifejezetten a problémás területre.

Eucerin Sun Photoaging Control Napozókrém Arcra FF50

Eucerin Sun Photoaging Control Napozókrém Arcra FF50
2021. június 1.

Nagyon erre volna szükségem, már amit ígér. Ám ez távol ál az igazságtól, SAJNOS.

Negatívumok: állítólag egy 5 Ft-os érme nagyságú adagot kellene felvinni ahhoz, hogy valóban védelmet nyújtson általában egy fényvédő az arcon. Nos ebből, ha így teszek, brutálisan fénylik! Pedig nekem aztán nem igényem a matt finish. Nyolc óra munka után hazaérve nézett ki úgy, ahogy esetleg reggel induláskor kellett volt. Ha sokat, ha keveset teszek fel, mindig kissé viszket tőle az arcom és ha alá hidratálok vagy sem ugyanúgy fénylik. Erre egyébként egy fújás vmelyik thermálos arcpermetből és béke van szerencsére, nekem pedig a munkahelyemen is van belőle. A cc krémemmel nem jött ki, ráadásul alapvetően azért vettem ezt, mert szeretek alapozó meg cc krém nélkül is lenni, de valamit kell kezdeni a fényességgel. Púderem nincs, de majd szétnézek ezügyben.. bár az sem biztos h megtartom.

Pozitívum: Nem ül bele a ráncokba, mintha adna egy fiatalító hidratáltságot. Megfizethető (sikerült 1et fizet 2őt kap csomagban venni) A naptej illat szerintem aránylag hamar elillant. Egész jó összetevők.

Mostmár mintákat fogok szerezni inkább, mivel PC kék szenezettje is szörnyű volt és most már sokban van ez a projekt.

Nem veszem újra!

UPDATE

Egyre csak jobban viszket tőle az arcom, vettem még le csillagot.

Purito From Green Cleansing Oil

Purito From Green Cleansing Oil
2021. május 31.

Brutálisan leszárította az arcom, éjjel is felébredtem rá és a munkában is fújnom kellet rá thermál arcpermetet. Először a PC olajos tisztítót szerettem volna megvenni, de ez gazdaságosabb.
Szerencsére gyorsan sikerült eladni, kevés bukással és megvettem a PC-t. Egy kicsit az is szárít, az sem lesz újravevős, de elhasználom.. Nem tudtam róla, hogy ennyire érzékeny a bőröm... nem is tudom h mi lehetett a baj visszatérve. Talán vmelyik összetevő allergizálhatott. Mivel sokan imádják nem húzom le nagyon és én is nagyon szerettem volna szeretni. Kapcsolatunk gyorsan zátonyra futott.