Mira84

Regisztráció dátuma: 2018. március 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2018. március 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Eucerin Sun Photoaging Control Napozókrém Arcra FF50

Eucerin Sun Photoaging Control Napozókrém Arcra FF50
2021. június 1.

Nagyon erre volna szükségem, már amit ígér. Ám ez távol ál az igazságtól, SAJNOS.

Negatívumok: állítólag egy 5 Ft-os érme nagyságú adagot kellene felvinni ahhoz, hogy valóban védelmet nyújtson általában egy fényvédő az arcon. Nos ebből, ha így teszek, brutálisan fénylik! Pedig nekem aztán nem igényem a matt finish. Nyolc óra munka után hazaérve nézett ki úgy, ahogy esetleg reggel induláskor kellett volt. Ha sokat, ha keveset teszek fel, mindig kissé viszket tőle az arcom és ha alá hidratálok vagy sem ugyanúgy fénylik. Erre egyébként egy fújás vmelyik thermálos arcpermetből és béke van szerencsére, nekem pedig a munkahelyemen is van belőle. A cc krémemmel nem jött ki, ráadásul alapvetően azért vettem ezt, mert szeretek alapozó meg cc krém nélkül is lenni, de valamit kell kezdeni a fényességgel. Púderem nincs, de majd szétnézek ezügyben.. bár az sem biztos h megtartom.

Pozitívum: Nem ül bele a ráncokba, mintha adna egy fiatalító hidratáltságot. Megfizethető (sikerült 1et fizet 2őt kap csomagban venni) A naptej illat szerintem aránylag hamar elillant. Egész jó összetevők.

Mostmár mintákat fogok szerezni inkább, mivel PC kék szenezettje is szörnyű volt és most már sokban van ez a projekt.

Nem veszem újra!

UPDATE

Egyre csak jobban viszket tőle az arcom, vettem még le csillagot.

Purito From Green Cleansing Oil

Purito From Green Cleansing Oil
2021. május 31.

Brutálisan leszárította az arcom, éjjel is felébredtem rá és a munkában is fújnom kellet rá thermál arcpermetet. Először a PC olajos tisztítót szerettem volna megvenni, de ez gazdaságosabb.
Szerencsére gyorsan sikerült eladni, kevés bukással és megvettem a PC-t. Egy kicsit az is szárít, az sem lesz újravevős, de elhasználom.. Nem tudtam róla, hogy ennyire érzékeny a bőröm... nem is tudom h mi lehetett a baj visszatérve. Talán vmelyik összetevő allergizálhatott. Mivel sokan imádják nem húzom le nagyon és én is nagyon szerettem volna szeretni. Kapcsolatunk gyorsan zátonyra futott.

Paula's Choice Defense Nightly Reconditioning Moisturizer

Paula's Choice Defense Nightly Reconditioning Moisturizer
2021. május 31.

Delux mintám van belőle, még nem döntöttem, hogy újra fogom-e venni. Az összképet nagyon-nagyon szépen feltölti és kifejezetten életteli lesz tőle az arcom. Az illata nagyon furi, de ki lehet bírni. Nekem kicsit mintha túl könnyű lenne, de lehet, hogy csak meg kellene szokni, mert a dolgát viszont teszi. Van még bőven benne, hogy még updatelek felőle.

UPDATE
Újra fogom venni, nagyon sokat dob a pofimon.Hidratál, kisimultan ébredek, és pihe puhaság marad utána. Valószínűleg a Resist Anti-Aging Replenishing Tonerrel is nagyon összedolgoznak, de az is önmagában is egy csoda nekem, de most nem ő róla van szó :)