mira9413

Regisztráció dátuma: 2014. június 8.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. június 8.
Bőrprobléma: -

Schwarzkopf Blonde Ultime Tartós Hajfesték

Schwarzkopf Blonde Ultime Tartós Hajfesték
2014. június 16.

Én az LX szőkítőjét használtam tegnap. 7.1- esből világos aranyszínű hajat kaptam. De mivel szőkítő, csak annyi elvárásom volt vele szemben, hogy csak vörös ne legyen az eredmény, a sárga még belefért, mert úgyis hamvas festéket kentem rá. Imperity 9.1-et, és szép természetes színe lett. Nem tudom mennyire irritál, nem a saját hajam festettem vele, de nem volt panasz rá. Rövid hajra bőven elég lett volna több alkalomra is, ezért bántam, hogy nem tudtam elfelezni. Ha nem ilyen felvivőflakonos lenne, kipróbálnám a 10.1-esét. Nem szárította ki a párom haját (mert az ő haját festettem) de ez nem a szőkítő érdeme, én óvtam és ápoltam agyon :) A saját balzsamja jó, de nem tökéletes, az illata kellemes, de a hatása közepes. 4-est adok neki.

Imperity Hajfesték

Imperity Hajfesték
2014. június 16.

Az ára szuper, 560-ért vettem oxival együtt. A párom 7.1-es természes, festetlen haját előszőkítettem, úgy aranyszőke lett, majd rákentem a 9.1-est 9%-os oxival, és 9.01-es természetes világosszőkét kaptam. Az ő rövid hajára 4 alkalomra elég lett volna, de a felét bekevertem, biztos ami biztos. Az állaga egész jó, nem csöpögött, jól lehetett kenni. Kicsit büdös volt, olyan festék szagú, de nem vészesen, tényleg csak enyhén, nem fullasztóan. A párom nem említette, hogy marta, irritálta volna a bőrét. Szárításról sem tudok beszámolni, bár szerintem az nem a festék érdeme, mert festés és szőkítés előtt is bekentem a haját kókusz olajjal, mindkettőhöz kevertem egy mogyorónyi balzsamot, szőkítés után balzsamoztam, festés után tejes pakolást tettem rá, tehát az eredmény a szőkeség mellett is pihe-puha volt. Nekem eddig tetszik, ha tartós is, akkor megérdemli tőlem az 5 pontot, ha nem, visszatérek lepontozni.

Elséve Full Repair 5 Instantvarázs Hajápoló

Elséve Full Repair 5 Instantvarázs Hajápoló
2014. június 9.

A hajam szinte folyt tőle, olyan selymessé tette, ráadásul rövid idő alatt. Számomra csodaszer.