Mirabylia

Regisztráció dátuma: 2019. július 1.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. július 1.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza
2019. július 19.

Szeretem, hogy ilyen kis vékony. Pont megfelelő, sose kell hegyezgetni. Az állaga nekem bejön. Szépen fel tudom vinni, a kefével pedig eligazítom, ha valahol nem megfelelő. Elég könnyen leolvadnak a sminkek az arcomról, így hiába vízálló, próbáltam kicsit erősíteni az alapot, és még így se vettem volna rá mérget, hogy nem mászik el. Kellemes csalódás volt! Többször megállta már a helyét kifejezetten fullasztó hőmérsékleten is (nyári napon, vagy télen dög meleg étteremben). Gyakran elfelejtem, hogy ki vagyok sminkelve és "rámancsolok" az arcomra. Mindig azt hittem, hogy "na,most kentem szét a szemöldököm!", de nem kopott és nem is mozdult!
A legszükségesebb sminkjeim közé került. Ár/érték arányban nagyon jó.

Primark Ps... Lip Contour Kit Caramel Edit

Primark Ps... Lip Contour Kit Caramel Edit
2019. július 19.

Kaptam, kipróbáltam, de sajnos a szín az é tónusaimhoz nagyon nem megfelelő. Az illata szerintem kellemes, az állaga kellemes meglepetés volt. Valóban matt, de nem éreztem túl sűrűnek és ragacsosnak, ahogyan más matt termékeknél ez jellemző tud lenni. Mivel már ránézésre sejtettem, hogy a szín nem az igazi, így nem akartam "belemászni" a termékekbe. A ceruzáról ecsettel vettem le annyit, hogy elég legyen. Ez egy picit megnehezítette a felvitelt, de jó lett így is! A két szájkence könnyű krémes textúrával bír. Ecsettel és ujjbeggyel vittem fel és oszlattam el. Nagyon könnyű dolgozni vele. Pár percig remekül alakítható. Aztán szépen lassan "megszikkadt". Nyilván szárazabb érzetű, mint egy sima ajakrúzs, de egyáltalán nem volt túl fullasztó, ragacsosan száraz érzetű. Érintésre és óvatos "maszatolásra" nem igazán kenődik. Hagyott nyomot az ujjamon, de nem mázolódott szét. Nem atombiztos, de tartósnak tűnik. Csak kb 1órát volt rajtam, így hosszútávú tartósságáról nem tudok nyilatkozni. Az ivást jól bírta, a poháron nem sok nyomot hagyott. A kopása nem volt feltűnő.
Igazán sajnálom, hogy nem jó nekem ez a szín, mert amúgy szívesen használnám, hiszen jónak tűnik!
Sajnos pontosan nem tudom az árát, de elég olcsó kategória, így ár/érték arányban szerintem jó kis holmi.

Artdeco Hot Lip Chili Booster Ajakdúsító Szájfény

Artdeco Hot Lip Chili Booster Ajakdúsító Szájfény
2019. július 18.

Imádtam a színét, állagát, érzetét! Nekem kiválóan működött. Sokáig használtam és ma is simán újra megvenném. Sajna allergiás lettem az egyik összetevőre, így már nem használhatom, de bátran ajánlom másoknak!
Hiába drága, nagyon sokáig elég, pedig nem fukarkodtam vele. Rengeteg dicséretet kaptam miatta. Nemcsak önmagában, de néha más fölé is használtam a csillogása miatt.