miraclum

Regisztráció dátuma: 2012. április 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. április 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF50

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF50
2022. június 15.

Nem szeretem, mert borzalmas ahogy kukacosodik. Arcon, nyakon, dekoltázson erősen, de még a karjaimon is. Így bármi jót is tudnék írni róla, már nem számít. Fénylik, ragad... egész napra zsíros erzetű a bőröm tőle, hozzáragad a hajam a nyakamhoz, hátamhoz, karjaimhoz. Egyetlen pozitívuma az ára.

Novellista Rouge Privé EDP

Novellista Rouge Privé EDP
2022. május 16.

Annyira ismerősnek éreztem ezt az illatot valahonnan, úgy éreztem, hogy találkoztunk már valahol. És valóban, nagyon-nagyon Montale Intense Café. Nem lesz nálam toplistás, de egy 10 miliset szívesen vásároltam volna, hogy legyen, ha épp ilyesmire vágyom. Mire erre az utazós kiszerelésre rászántam volna magam, már nem volt elérhető, a teljes méretű üvegest pedig nem szerettem volna.

Lush Breath of God Parfüm

Lush Breath of God Parfüm
2022. május 16.

Első Lush illatom. Annyira vágytam valami apróságra, újdonságra egy utálatos télvégi napon, hogy nem akartam este üres kézzel hazamenni a plázából. Leginkább egy lélekmelegítő, optimistaságot generáló illatra vágytam. Tesztelgettem az illatokat, ő csuklóra került, majd mentem a dolgomra. Abban a fél órában kezdtem összehangolódni vele. Rögtön tudtam hogy nem fog szembejönni az utcán. Imádom ha nem jön szembe az utcán. Majd úgy döntöttem visszamegyek érte, jön velem haza. Azonnal fújtam még magamra. Húsz perccel később, a villamoson leült, de alig valamivel később el is ült szemből az utastársam. 😂 Nem tudom hogy az illat nem tetszett, vagy csak hátrafé ülve utazás volt a bajos, de még mindig tetszett az új illatom. Majd jött a hétköznapokban való barátkozás... hát, nem tudom mi lesz velünk. Nem lettem jóban vele. Elkezdett benne valami zavarni, amit nem tudok megmagyarázni hogy mi az. Egyelőre nem merem még magamra fújni, nehogy végleg megutáljam. Ősszel, hidegebb időben újra megpróbáljuk, azt hiszem.

30 ÖSSZETEVŐ

Pogostemon Cablin (Patchouli) EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott