miramiruska

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 4.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 4.
Bőrprobléma: -

Jimmy Choo Blossom EDP

Jimmy Choo Blossom EDP
2015. május 15.

A Joy-ban láttam a reklámját, kupon is volt hozzá, gondoltam megszaglászom. Szinte rögtön tudtam, hogy ő bizony hazajön velem. Pedig egy kellemetlen emlék miatt rossz érzéseket kelt bennem egy ideje sajnos a málna, bár igyekszem túllépni rajta, de olyan szépen beleolvad a gyümölcsös, citrusos, virágos jegyekbe, hogy még azt is meg merem kockáztatni, hogy ebben a kompozícióban szeretem a málnát. Nekem egyáltalán nem kelt túl édes, szörpös hatást, meg van benne a kellő mértékű citrusos frissesség, amit a "menő,cuki,trendi" vattacukros lötyik nélkülöznek. Nem ezt az illatot kerestem, de beleszerettem, és semmi negatívumot nem tudnék vele kapcsolatban mondani, habár az üvege nem csábított arra, hogy levegyem a polcról, de nem is olyan csúnya, hogy a zoknis fiók mélyén rejtegessem :) A ķb. 6-7 órás tartóssága nekem tökéletesen elég. Elégedett vagyok vele.

Nivea Pure & Natural Kézkrém

Nivea Pure & Natural Kézkrém
2015. május 14.

Nem izzad tőle a tenyerem, és másnap is szép tőle a kezem, ráadásul nincs tele parabénekkel és szilikonnal. A lassú beszívódáson kívül nem tudok negatívumot említeni, de a szép kezekért cserébe ezt elnézem neki.

Garnier Natural Balzsam Argán Olaj és Áfonya

Garnier Natural Balzsam Argán Olaj és Áfonya
2015. március 13.

A hajszínt nem védi egyáltalán - de nem is ez volt az elsődleges szempont, amikor megvettem. A hatása átlagos, nem zsírosít, finom puha lesz tőle a hajam, de a töredezéssel természetesen nem kezd semmit. Nekem az állaga megfelel, nem egy atomsűrű, zsíros, műsíkos szilikonbomba, igaz, így gyorsabban fogy, de ha kifogok egy akciót, betárazok belőle, így megéri. Amiért valójában őt választottam ki, és szerettem bele, az az illata. A Schauma argánolajos balzsamja is ennyit tud kb, vagy egy hajszállal kevesebbet, de nem a hajam az, ahol vaníliás füstölőillatot akarok érezni, ez viszont kellemesen gyümölcsös, és napokig illatozik tőle a hajam. És ami a legszuperebb, hogy maradéktalanul elnyomja a kallos pakolásom szagát, amiben egyébként minden mást szeretek, imádom a hatását. Magában is ér valamit, de nem csodaszer, a többi hajápolómat viszont tökéletesen kiegészíti.