mirellaa

Regisztráció dátuma: 2019. július 23.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. július 23.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Alksebor Kenőcs

Alksebor Kenőcs
2019. november 4.

Perioralis dermatitiszre vettem, kb. másfél hete használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Már nagyon durván el volt burjánzva az egész arcomon a betegség, rettentően csúnya volt. Reggel és este kentem, talán 3 nap után vettem észre érdemi változást. Utána napról napra szebb lett a bőröm, a ragyák már teljesen eltűntek, azonban enyhe rózsaszín pír még van az orrom és szám körül.
Igazából nem tudom, hogy meddig szabad egyhuzamban használni a krémet, még kenegetem, aztán valami sima testápolóra váltok (még mindig száraz és húzódó a bőröm, ha nincs bekenve).
Illetve az árat kijavítanám, én 3600 felett vettem gyógyszertárban.

Difeel Prémium Hajolaj Argánolajjal

Difeel Prémium Hajolaj Argánolajjal
2019. augusztus 28.

Még csak egyszer használtam, de tetszik.
Száraz, másnapos hajamra vittem fel először (vállig érő, vékonyszálú, száraz-durva a festéstől), és megijedtem tőle hogy 2 csepptől mennyire zsírosra eláztatta a hajamat. Kb. 15-20 perc után lemostam, mert a zsíros hatás nem csökkent, és meglepően szép, puha, és könnyű lett a hajam tőle.
Hajmosás utáni olajnak terveztem, amit szárítás után használhatok, de annak nem fog beválni. Viszont hajmosás előtti pakolásnak eddig úgy tűnik, hogy jó lesz. A hajam másnapra sem lett zsíros/lelapult. Fényes és puha még mindig. Nagyon látható a változás. :)

Update:
Kicsit több, mint egy hónapja használom, minden héten egyszer, hajmosás előtti pakolásként. Továbbra is elégedett vagyok a termékkel. :)

Head & Shoulders Citrus Fresh Sampon

Head & Shoulders Citrus Fresh Sampon
2019. július 23.

Talán több mint 10 éve kezdett korpásodni és zsírosodni a hajam, azóta a HEAD & SHOULDERS samponját használom.
Időközben volt hogy kipróbáltam más, neves márkákat, mert szerettem volna valami finomabb és illatosabb sampont használni, de mindegyik csalódás volt, egyik sem vált be úgy mint ez. A fejbőröm teljesen korpamentes hosszú évek óta (amikor váltottam, újból előjött), illetve a hajamat is szép tisztává varázsolja. :)