miri77

Regisztráció dátuma: 2013. október 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. október 19.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Dove Derma SPA Youthful Vitality Testápoló Krém Szérummal

Dove Derma SPA Youthful Vitality Testápoló Krém Szérummal
2016. január 20.

Magamtól eszem ágában nem volt megvenni, de mivel ajándékba kaptam és nem volt épp testápolóm, nekiestem. Alapból nem szeretem a szilikon tartalmú testápolókat, de azért akadnak köztük egész jók. De ez nem tartozik közéjük. Borzalmas!
Este lefekvés előtt szoktam bekenni magam vele, de hagy maga után egy fullasztó réteget, ami utána kukacokban jön le a bőrömről (és nem csak akkor, amikor megdörzsölöm) .
A hidratálása nulla. Első tapintásra olyan, mintha tenne valamit, de amint reggel lezuhanyzok csúszós réteg formájában válik le a börömről, és ugyanolyan száraz a bőröm mint kenés előtt.
Az állagával nincs bajom egyébként, az illata meg kifejezetten tetszik.
De ennek ellenére pénzkidobás lett volna ha én vettem volna (és ahogy elnézem nem is kicsi) nagyon húzós az ára, bár egy jó testápolóért simán kiadok ennyit, de ez 400Ft-ot nem érne meg. Kuka! Ha lehetne csillagot se adnék (nembaj ezt az 1-et betudom az illatának)

Lush Let The Good Times Roll Friss Arctisztító

Lush Let The Good Times Roll Friss Arctisztító
2016. január 20.

2hete vásároltam, és azóta töretlen a szerelem. Rendkívül hatékonyan, de kíméletesen radíroz. Teljesen rendbetette a hámló bőrömet, mivel remekül hidratál is és nincs az a csikorgós érzés a használata után, mint sok más bőrradír esetében. És ezt mind ternészetes összetevőkkel teszi. Az illatárol ne is beszéljünk :) szagolgatni is imádom, relaxálóvá tesz egy hétköznapi esti rutint is.
Az egyetlen gondom, hogy ekkora mennyisèget képtelen vagyok elhasználni ennyi idő alatt (1 hónap). A gyártási dátum szerint eláll több, mint 2és fél hónapig, de mivel egy decemberi gyártásút sikerült január második hetében vásárolnom, a fele időm maradt már csak :/ . Érdemes megnézni a gyártási dátumot vásárlás előtt:) . Egyébként a Lush-ban azt mondták, hogyha hűtőben tárolom, akkor valamivel tovább is eltartható. Hát majd meglátjuk. De az biztos, hogy újraveszem! Eddigi legjobb arcradírom :)

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2015. április 5.

Kb.fél éve használom ezt a CC-t, így már van egy jól kialakult véleményem róla.
Kezdem a jó tulajdonságaival:
-nem túl erős, maszkos a fedése, így hétköznapi viseletként is megfelel
- egész tartós, púderrel fixálva kibírja a 8 órát ...és ennyi
Negatív:
-iszonyatérős illata van, néha már rosszul vagyok ettől a mű, púderes illattól, de szerencsére ez 20 percen belül elillan, és nem kíséri végig a napomat
-mióta ezt használom több a pattanásom, mitesszerem, így ebből arra következtetek, hogy eltömíti a pórusokat.
- alapvetően normál-kombinált bőröm volt mielőtt használtam, nem igazán volt zsírosodásra hajlamos a bőröm, de ez a CC olyan hamar átfényesedig, hogy zsepivel fel kell itatnom rendszeresen, hogy nem úgy nézzek ki, mit egy diszkógömb
- a szárazabb részeket nagyon kiemeli, és továbbszárítja.
Ezek fényében én egyáltalán nem ajánlom megvételre, és nagyon örülök, hogy az enyém már a végét járja.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ