mirrmurrka

Regisztráció dátuma: 2018. január 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. január 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Gigi Cosmetic Solar Energy Mud Mask

Gigi Cosmetic Solar Energy Mud Mask
2018. január 10.

Aknés bőröm van és ez egy csodaszer.
A kozmetikusom ajánlására egész éjszakára fent szoktam hagyni, van, hogy másnapra elmúlnak a nagyobb pattanások, arckezelés után pedig a gyógyulási időt az éjszakára fent hagyott pöttyökkel le is tudom.
Próbálkoztam más maszkokkal is, tekintve, hogy kicsit macerás mindig megrendeltetni a kozmetikában, de rá kellett jönnöm, hogy számomra jobbat még nem találtak fel :)

Lush Seanik Szilárd Sampon

Lush Seanik Szilárd Sampon
2018. január 10.

Az első kb 5 alkalomnál, amikor használtam azt hittem, hogy ez egy, a hatását tekintve OK, egyéb tulajdonságait tekintve pedig egy igazán klassz termék, jó az illata, megszokható a forma és az állag is, és nem lett tőle zsírosabb a hajam, igaz jobb sem lett. Elkönyveltem, hogy újra valószínűleg nem vásárolom, de jó lesz majd utazáshoz, repülőn helyet spórolok azzal, hogy nem folyékony.
Aztán hiába tartottam a hozzá való tartóban, elkezdett nyálkás lenni, széttöredezett, macerás lett a használata. Tulajdonképpen maximum 10 hajmosást élt meg:) Utána undorodni kezdtem tőle és megváltam tőle.

Bioderma Photoderm Bronz Olaj SPF30/UVA17

Bioderma Photoderm Bronz Olaj SPF30/UVA17
2018. január 10.

Egyszerűen imádom. Könnyed az állaga, csodás fényt ad a bőrömnek, és az illata...
Nem utolsó sorban pedig hatékonyan óvja a fehér bőröm a leégéstől.
Egy nyaraláson minden barátnőm kipróbálta és azonnal megfogadták, hogy ők is vásárolnak :)

Ja, és az arcomon is használom, annak ellenére, hogy zsírosodásra hajlamos a bőröm, nem rontott a helyzeten!