Mirtil

Regisztráció dátuma: 2014. október 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. október 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Bio-Oil

Bio-Oil
2020. április 13.

Ajándékba kaptam, egyébként nem adnék ki ennyit egy paraffinolaj-alapú olajra.
Hidratált, amennyire egy bármilyen olajtól elvárható, az illata is tetszett, de a striákkal nem csinált semmit.
Az ember azt hinné, hogy ez egy természetes bio valami a neve és ára alapján, közben meg tele van piros pöttyel.

Ovenall Huncut Fluoridmentes Rágógumi Ízű Fogkrém

Ovenall Huncut Fluoridmentes Rágógumi Ízű Fogkrém
2019. szeptember 30.

Kaptunk egy ilyet, magamtól eszembe nem jutott volna megvenni a gyereknek egy formaldehidet kibocsátó tartósítószeres fogkrémet.
A használati utasítás szerint ki kell köpni, tehát hiába fluoridmentes tudják a gyártók, hogy talán mégsem kellene lenyelni, azaz mégsem gyerekeknek való.
Olcsónak olcsó, nem bontottam még meg így az ízéről nem tudok nyilatkozni, talán én elhasználom, bár még a felnőtt fogkrémeknek is barátságosabbak az összetevői.

TIA'M Snail & Azulene Water Essence

TIA'M Snail & Azulene Water Essence
2019. szeptember 30.

A Benton és a Cosrx csigás esszenciái után vettem kipróbálni. Gélesebb állagú, illatos, nagy kiszerelésű termék.
Az illat elég erős a másik kettő illattalanságához képest, engem nem zavar, de anyukám emiatt biztos nem használná.
A csomagolás nem adagolófejes mint a rokonoké, bár ez részletkérdés, így is elég jól nyomható.
Lényegében tudja amit a két másik kipróbált csigás termék, nem száraz tőle a bőröm, kellemes érzés, problémát sem okozott és ez a legjobb árban.

1 MÁRKA