Mirtil

Regisztráció dátuma: 2014. október 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. október 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Ovenall Huncut Fluoridmentes Rágógumi Ízű Fogkrém

Ovenall Huncut Fluoridmentes Rágógumi Ízű Fogkrém
2019. szeptember 30.

Kaptunk egy ilyet, magamtól eszembe nem jutott volna megvenni a gyereknek egy formaldehidet kibocsátó tartósítószeres fogkrémet.
A használati utasítás szerint ki kell köpni, tehát hiába fluoridmentes tudják a gyártók, hogy talán mégsem kellene lenyelni, azaz mégsem gyerekeknek való.
Olcsónak olcsó, nem bontottam még meg így az ízéről nem tudok nyilatkozni, talán én elhasználom, bár még a felnőtt fogkrémeknek is barátságosabbak az összetevői.

TIA'M Snail & Azulene Water Essence

TIA'M Snail & Azulene Water Essence
2019. szeptember 30.

A Benton és a Cosrx csigás esszenciái után vettem kipróbálni. Gélesebb állagú, illatos, nagy kiszerelésű termék.
Az illat elég erős a másik kettő illattalanságához képest, engem nem zavar, de anyukám emiatt biztos nem használná.
A csomagolás nem adagolófejes mint a rokonoké, bár ez részletkérdés, így is elég jól nyomható.
Lényegében tudja amit a két másik kipróbált csigás termék, nem száraz tőle a bőröm, kellemes érzés, problémát sem okozott és ez a legjobb árban.

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence
2019. szeptember 30.

A Benton után vásároltam, ez olcsóbb volt. Ragacsosabb, nyálkásabb állagú de nem zavaró, egyébként mindent tud amit a Benton, vízhiányos bőrre nagyon jó, a csomagolás is praktikus.

1 MÁRKA