Miruska

Regisztráció dátuma: 2020. január 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. január 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Imperity Organic Midollo Di Bamboo Bi-Phase Conditioner

Imperity Organic Midollo Di Bamboo Bi-Phase Conditioner
2022. június 3.

Nagyon jó! Balzsamját, olaját már használtam, mind szuper, de ez a kétfázisú kifésülő is rendben van. Nagyon szépen lehet fésülni a vizes hajat, s szárításkor se akad.

Schwarzkopf Igora Royal Highlifts

Schwarzkopf Igora Royal Highlifts
2022. május 30.

Annyi féle hajfestéket kipróbáltam, de eddig ezzel tudtam a legszebb szőkét elérni roncsolás nélkül. A 6-7-es saját hajamat szépen felvilágosítja a 10-1, illetve 10-21. Sőt én kevertem a 60 ml-hez 15 vagy 30 ml alapszínt (9-1, 8-00- val próbáltam), hogy fedjen kicsit, mert tele vagyok ősz hajjal. S még így is szép szőke lett 9%-os oxival. Persze sárgul a hetek folyamán, kell a hamvasítás, de festés után gyönyörű, nem sárga. Úgyhogy én ajánlom.

Balea Professional Spliss Protection Töredezés Elleni 2in1 Hajkúra

Balea Professional Spliss Protection Töredezés Elleni 2in1 Hajkúra
2022. május 27.

Szörnyű... kipróbáltam hajmosás előtti pakolásnak. Nem csoda, ha nem lehet lemosni sima vízzel, még a kezemről is alig akart lejönni, olyan tapadós cucc. Nyilván samponnal lejön, s még az is lehet, hogy hajmosás előtti pakolásként el tudom használni, s még haszna is lesz. Balzsam helyett viszont kizárt, hogy még egyszer használom.

Nagyon vártam, hogy kipróbáljam, már szemeztem vele egy ideje, de sajnos csalódás. Ragadt a hajam tőle, pedig nagyon alaposan kiöblítettem. Alig tudtam megszárítani, nehéz, akadozó lett a hajam. Én nem ezt várom egy hajpakolástól. S annyira nem is olcsó, szóval kicsit bosszantó.