Miruska

Regisztráció dátuma: 2020. január 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. január 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Schwarzkopf Natural & Easy Tartós Krémhajfesték

Schwarzkopf Natural & Easy Tartós Krémhajfesték
2020. július 27.

Update: Ez a szín nekem túl sötét lett. Azóta próbálom kirobbantani a hajamból, kb. 3-4x melírozgattam magamnak, + festettem át világosabb festékekkel, de ahol nem kapott szőkítőt, egy sávban, ami az eredeti hajszínem volt, makacsul tartja a színét.
Szóval, aki felkeni a sötétebb színeket az számítson rá, hogy ez bizony tartós, nem igazán kopik hónapok alatt sem.

Az 583-as színre esett a választásom. Mikor bekevertem nagyon büdös, csípős szaga volt, ablakot kellett nyitnom. Utána már nem volt olyan erős. A fejbőrt nem csípte, viszont kegyetlenül megfogta. Véletlenül a karomra is rácsöppent, s nem lehet leszedni semmivel. A szín jó lett, picit sötétebb, mint a dobozon, de ezen már senki nem lepődik meg. A hajam nagyon selymes, gondolom a balzsam is nagyban hozzájárult. S eszméletlen fényes lett. Viszont a korábban szőkített részeket nem úgy fogta be, ahogy szerettem volna pedig nem most kapott először színt. Nálam a vízválasztó egy festéknél, hogy mennyire kopik, na, erre leszek kiváncsi.

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték
2020. július 19.

20 éve festve van a hajam, hol magamnak, hol fodrász által. Az évek elteltével változik az ember ízlése. Az elmúlt másfél évben kisérletezem hajfestékekkel, hogy megtaláljam azt a hajszínt, ami számomra a legmegfelelőbb: tartósság, szín, hajállag, saját hajszínhez közeli árnyalat stb. Próbáltam több fajta professzionális hajfestéket, több színben, s természetesen drogériásat is. Hát nem sikerült megtalálni. Volt félre sikerült sötét hajfestés, amivel még mindig küzdök, hogy eltünjön. A hajam eléggé megviselt, de lesz ami lesz alapon, úgy voltam vele, hogy a seszínű kb. 7-8-as festett és szőkítővel világosított hajamat akkor is befestem valami izgalmas színre. Megálltam a drogériás polc előtt, s hirtelen felindulásból a 7.7 (élénk fahéj) és 7.57 ( édes karamell)-t vettem meg, ezeket kevertem felesbe, de csak fél-fél tubussal. Bőven elég lett az áll alá érő hajamra. Az itteni vélemények alapján, amit ugye a vásárlás után olvastam el, nem voltam túl bizakodó. De, a géles állag nekem pozítiv, sokkal könnyebb eloszlatni a hajon, bekeveréskor kicsit büdi, de utána nem vészes, az illata elviselhető. Nekem nem roncsolta a hajam jobban, mint pl.egy professzionális hajfesték. Persze kiszáradt, de jól megküldtem pakolással, rajta hagytam pár percig, majd ment a kifésülés könnyítő, s hajolaj. Intenzív ápolás kell neki. A kevert színem pedig olyan lett, amit elképzeltem. Nyilván az agyon festett, szőkített hajat nem úgy fogja be, mint a szűz hajat. Őszintén?! Van olyan drogériás hajfesték ami nekem sokkal jobban működik, mint a professzionális, színben, fedésben, tartósságban. Ennek a tartósságáról most ugye nem tudok véleményt mondani, de majd jövök jelenteni. Én most amondó vagyok, hogy újravevős, de a tartósságon még bukhat.

HiPP Baby Shampoo Sensitiv

HiPP Baby Shampoo Sensitiv
2020. július 17.

Kisfiam hajára használjuk. Habzik rendesen, finom illata van. Semmilyen problémát nem okoz neki, szép, puha a haja tőle.