Miruska

Regisztráció dátuma: 2020. január 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. január 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Schwarzkopf Perfect Mousse Hajfesték

Schwarzkopf Perfect Mousse Hajfesték
2021. június 5.

Adtam neki még egy esélyt, s milyen jól tettem. Most a 600-as színt vettem. Ez befogta az ősz hajszálakat, csak bízom benne, hogy tartós is lesz valamennyire. A szín elég sötét, de erre is számítottam. Nagyon tetszik, mind benti, mind kinti, illetve napfénynél. A hajam állaga is sokkal jobb lett, selymes, nem szárította. Ha valamennyire tartós lenne, tehát nem 2 hajmosás után vállalhatatlan, akkor máskor is fogom használni.

Mindenképp ammóniamentes hajfestéket akartam használni. Elolvastam egy rakás véleményt, s végül ennél maradtam. A 800-ast választottam, mivel többen írták, hogy sötétebb lesz a szín.
A használata tényleg nagyon egyszerű, nagyon bejött a habállag. Sokkal tisztábban lehet vele dolgozni, mint az ecsetes megoldással.
A színe nekem nem lett sötétebb, pedig örültem volna. Az ősz hajszálakkal sajnos nem boldogult el, pedig rajta volt a dobozon, hogy van őszhaj fedés.
Szaga nem volt, ami fontos szempont.
Kicsit szárított, de nem vészes.
Összességében közepes. De van egy sejtésem, hogy nagyon fog kopni. Talán kap majd még egy esélyt egy sötétebb színben. Kicsit csalódott vagyok...

Barnängen Oil Intense Testápoló Balzsam

Barnängen Oil Intense Testápoló Balzsam
2021. május 22.

Az illata másabb, mint a tusfürdőnek. Nagyon sűrű a krém, de ahogy a bőrre kerül azonnal ellágyul, folyósodik, szépen lehet kenni. Kár, hogy viszketek tőle. Kár lenne kidobni, mivel nem volt olcsó. Kizárt, hogy újra venném.

Barnängen Oil Intense Shower Cream Krémtusfürdő

Barnängen Oil Intense Shower Cream Krémtusfürdő
2021. május 22.

Nagyon kellemes az illata, jó érzés fürödni vele, mint ha éppen testápolót kennék magamra, annyira krémes. Nem szárított. Akciósan vettem, amúgy az ára miatt tuti nem veszem újra, annyit azért nem ér.