Misa

Regisztráció dátuma: 2013. április 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. április 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Rimmel Kate Lipstick Nude

Rimmel Kate Lipstick Nude
2022. augusztus 7.

Nemrég dobtam ki (hosszú, hosszú, szégyellnivalóan hosszú idővel a szavatossági idő után :). A színe nagyon tetszett, viszonylag tartós volt és egyenletesen kopott, jól nézett ki a csomagolása, és sokáig sértetlen is maradt. Valamennyire szárította a számat, de ezzel nem volt problémám, ami miatt ritkán használtam, az az illata és a ragacsossága volt. Nem vettem újra, és nem vettem belőle újabb árnyalatokat sem.

Essence Lash Princess False Lash Effect Vízálló Szempillaspirál

Essence Lash Princess False Lash Effect Vízálló Szempillaspirál
2022. augusztus 4.

Update: próbálgattam még egy darabig, úgy is, hogy a felesleges festéket papírzsepivel húztam le a keféről, de ma kidobtam. Számomra használhatatlan, a Lash Princess sorozat többi tagjának sem fogok emiatt bizalmat szavazni.
Régi vélemény:
Az egyik, ha nem a legrosszabb szempillaspirál, amit valaha próbáltam. A maszkozós időszak miatt szerettem volna egy vízálló, olcsó spirált. Nem ez lesz az, maradok a L'orealnál, bár az sem az igazi, de ennél sokkal jobb.
Ez a spirál már egy rétegben is összetapasztja a szempillákat, és nem létezik szépen, simán, egyenletesen felvinni, kis csomókat képez. Ahogy mások is írták, semmilyen ívet nem ad a szempilláknak. A formula sűrű, ragacsos, és még száradás után is ragacsos marad, ami érezhető, ahogy pislogok ( az alsó és felső pillasor összekapaszkodik a szemem sarkában). A spirál maga túl nagy, és túl sok festéket vesz fel. Frissen kibontva is olyan, mint egy beszáradt spirál, kellemetlen használni, mert húzza a pillákat. Szép fekete a színe, ezzel elmondtam kb. minden pozitívumot róla. Nekem nem pergett, de csak fél napig bírtam elviselni magamon. Ami a lemosását illeti, nekem ezzel nem volt problémám, a Garnier kék olajos sminklemosója szépen leszedte, de tény, hogy a micellás víz meg se kottyant neki. A fél napig, míg rajtam volt, nem tapasztaltam irritációt. Mielőtt kidobnám, egyszer-kétszer még megpróbálkozom vele, de nem hiszem, hogy lényegesen jobb véleménnyel leszek róla, egyelőre tényleg megdöbbentően rossznak tűnik.

Dontodent Fogselyem Pálcika

Dontodent Fogselyem Pálcika
2022. augusztus 3.

Elég gyenge minőségű termék. A fogselyem, ami a pálcikán van, az olcsóbb, szakadozós fajta, amit nehéz beerőltetni a fogak közé. A pálcika nem elég stabil, egy-két húzás után kilazul a fogselyem, és így már nagyon körülményes használni. Nem tisztít elég hatékonyan, és ráadásul nagyon pazarló a használata. Azoknak lehet jó, akik napközben, az étkezések után fogpiszkáló helyett szeretnék egy gyors tisztításra használni. A csomagolásban található egy kis műanyag zacskó is, amibe 2-3 pálcikát bele lehet csúsztatni. Elhasználom, ha már megvettem, de ez kapufa volt, újravenni biztosan nem fogom.

1 MÁRKA