Misa

Regisztráció dátuma: 2013. április 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. április 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Blanx Pure White Fogfehérítő Fogkrém

Blanx Pure White Fogfehérítő Fogkrém
2020. május 29.

A fogkrémnek nincsen azonnali hatása, viszont néhány hét elteltével már látszik az eredmény. Vakítóan fehér fogakat nem érdemes várni tőle, de kis mértékben valóban fehéríti a fogakat. Én kb. 2 hete használtam már, amikor észrevettem a változást, de ez csak annak köszönhető, hogy csináltam képet a kiinduló állapotról, így össze tudtam hasonlítani, enélkül nem lett volna észrevehető.
Nem habzik úgy, mint egy átlag fogkrém, hanem kicsit folyós az állaga, emiatt kicsit oda kell figyelni a használata közben, hogy ne landoljon a felsőmön :). Az íze kellemes, mentolos, semmi furcsaság nincsen benne. Nem tapasztaltam, hogy érzékenyebb lenne tőle a fogam, sem semmilyen más irritációt nem okozott.
Összességében, egyelőre 3 csillag, aztán megnézem, hogy néhány hónap használat után látok-e jelentősebb különbséget. Azért elég húzós az ára ahhoz képest, hogy egy tubus nekem kb. 3 hétre elég. Most tartok a másodiknál, úgy 3-4 tubus után visszajövök update-elni. :)

Braun Silk Épil 5 Wet And Dry Epilátor

Braun Silk Épil 5 Wet And Dry Epilátor
2020. május 29.

Évek óta megvan, hibátlanul működik, teljesen elégedett vagyok vele.
Nagyon szeretem, hogy tölthető, és nem kell a zsinórral zsonglőrködni. Egy töltéssel nekem teljesen jól bír több, mint egy órát is, illetve nem kell minden használat után töltenem, ami szuper. Kb. egy óra alatt feltöltődik, de ha éppen lemerült, és sürgősen kell használnom, akkor 15-30 perc is elég, hogy feltöltődjön annyira, hogy használni tudjam. Amíg töltőre van csatlakoztatva, addig nem lehet bekapcsolni sajnos.
A tisztításhoz könnyű szétszedni, alaposan megtisztítható. A készülék strapabíró, erős, évek alatt sem tört el benne/rajta semmi.
Ami a használatát illeti, nem bántóan hangos, és viszonylag gyorsan lehet vele dolgozni. Persze, ez is fáj, mint minden epilálás, de ugye ha az ember hozzászokik, egyre kevésbé kellemetlen. Amit nagyon szeretek benne, az az, hogy a rövidebb szőrszálakat is kihúzza, és elég tartós eredményt lehet vele elérni, mert a szálakat tényleg kihúzza és nem csak eltépi, mint sok más epilátor. Lábon és hónaljon használom, tökéletesen bevált. A vizes használatról igazából nem tudok beszámolni, mert soha nem próbáltam. :) De jókat írtok róla, úgyhogy lehet, hogy sort kerítek rá. :)
Nekem egyébként az a változat van, amihez nem adtak semmi extrát. A töltője és egy fej tartozott csak hozzá, de gondolom, többféle változat érhető el ebből is.

Max Factor Colour Elixir Honey Lacquer Ajakfény

Max Factor Colour Elixir Honey Lacquer Ajakfény
2020. május 27.

Olyan szájfényt kerestem, ami nem ragacsos, és kellemes viselni. Ezt főleg a leárazottsága és a csomagolása miatt vettem meg, világos pink színben.
Sajnos ma kidobtam, mert hónapok óta nem használtam. Főleg azért nem, mert a színt nem lehet egyenletesen eloszlatni, sajnos összegyűlik az ajkaimon csíkokban, és így számomra használhatatlan. Szinte azonnal lekopik, és nem hagy maga után semmi színt. Lehet, hogy ez más árnyalatokkal nincsen így, de én csak ezt az egyet próbáltam. A három csillagot azért kapja mégis, mert egyrészt tényleg nagyon szép és strapabíró a csomagolása, másrészt nagyon kellemes viselet. Nem ragad, nem mászkál el, és jól hidratál. Ha le lesz árazva, lehet, hogy megpróbálkozom egy másik színnel.

1 MÁRKA