Misa

Regisztráció dátuma: 2013. április 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. április 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

b.tan Love At First Tan (Violet) Önbarnító Hab

b.tan Love At First Tan (Violet) Önbarnító Hab
2021. június 7.

Megvettem a hozzá tartozó kesztyűvel együtt. Előtte alaposan lesikáltam a bőröm, és most már a második használaton vagyok túl. A kesztyű segítségével viszonylag könnyű egyenletesen eloszlatni, kesztyű nélkül szerintem baromi nehéz lenne. Nem kell nagyon sok belőle, ezért a kiszerelés szerintem sokáig elég lesz. Egy rétegben használva, 1-1.5 órát fennhagyva enyhe, természetes hatású barnaság érhető el vele. Enyhén sárgás a tónusa, de kevésbé, mint pl. a Dove önbarnítós testápolója után. Az önbarnító szag a felkenésnél még nem érződik, utána pár órával viszont erősen érezhető, nekem másnap volt a legerősebb. A szárazabb részeken, és ott, ahol vastagabb a bőr (térd, könyök, kézfej, lábfej), ott sötétebb színt produkál, és ezekről a helyekről lassabban is kopik. Nekem a lábszáramra vastagabban kell felvinni az önbarnítót, mert azt fogja meg talán a legkevésbé.
Ami a kopást illeti, nekem viszonylag gyorsan elkezdődik, 2-3 nap múlva már látható. Mondanám, hogy egyenletesen kopik, de ez nem teljesen igaz, viszont szerencsére az nem jellemző, hogy foltokban jönne le, így nem feltűnő.
Összességében szerintem nagyon jó, ár/érték arányban sem szerepel rosszul. Azért nem tökéletes, mert a szaga tényleg erős, és tartóssága a bőrtípustól függ, és kopás közben sárgul is. Mindenesetre el fogom használni, és tény, hogy sokkal jobb, mint a drogériás alternatívák.

Perfumepod Ice

Perfumepod Ice
2021. június 7.

Nekem nagyon bevált, vettem belőle kettőt. Könnyű megtölteni, nem ereszt, a kupakja is jól záródik. Nagyon finoman porlasztja a parfümöt, az adagolója teljesen jól működik. Viszonylag olcsó, és jól néz ki, a kompakt mérete miatt pedig tényleg nagyon táskabarát. A felirat szerintem hamar le fog kopni róla, de ez megbocsátható. Nem bántam meg, és így a nagy kiszerelésű parfümjeimet nem kell a táskában cipelnem.

Balea Soft Cotton Szárazsampon

Balea Soft Cotton Szárazsampon
2021. május 28.

Nekem eddig bevált. Nagyon finom por, nem hagy fehér nyomot, viszont közelről látszanak a hajban a kis szemcsék. Nem irritálja különösebben a fejbőrömet, de 1-2 napnál többet nem lehet tolni vele a hajmosáson. Az illata szubjektív, nekem nem a kedvencem, és viszonylag sokáig megmarad. Elhasználom, de továbbra is a sima szőke hajra való változata a legjobb számomra.

1 MÁRKA