Misa

Regisztráció dátuma: 2013. április 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. április 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

1 ELADÓ KRÉM

Rimmel Brow This Way Szemöldökceruza

Rimmel Brow This Way Szemöldökceruza
2019. november 29.

Nagyon megszerettem. Könnyű vele dolgozni, szép, természetes színe van, és elég tartós is. Nemcsak színt ad, de szépen helyben tartja a szemöldökszálakat is, és a rajta található spirállal együtt használva nagyon szép, természetes eredményt lehet vele elérni. Igaz, hogy nincsen túl sok anyag benne. Biztosan újra fogom venni, különösen, ha akciós. Ehhez nyúlok a legtöbbször.

Physicians Formula Brow Last Szemöldök Gél

Physicians Formula Brow Last Szemöldök Gél
2019. november 29.

Nagy lelkesedéssel vettem meg a terméket, az első használata után ez egy kicsit visszaesett. De egyébként ha kitapasztalja az ember, akkor nagyon jó is tud lenni. Két színben kapható, a világosabbat választottam, ennél viszont vigyázni kell, mert van egy kis sárgás-zöldes beütése, ami szerintem sokaknak nem fog tetszeni. Elsőre furán néz ki, viszont ha megszáradt, beoxidálódik, és sötétebb, emellett természetesebb színe lesz.
A csomagolásban egy kétvégű applikátor van. Az egyik vége a szemöldökspirál, a másik vége egy viszonylag merev, rövid, ferdevégű ecset. Ez utóbbival lehet felkenni a zselét a szemöldökre. A zselé maga inkább folyadék, elég híg, kb. mint egy folyósabb alapozó. A csomagolásba sajnos nem építettek be festéklehúzót, így az ecseten mindig túl sok az anyag. Ezt jobb híján a tubus szájába lehet beletörölni, amitől hosszútávon elég gusztustalanul fog kinézni a tubus, vagy marad a zsepivel törölgetés. Ezt a kis extrát ennyi pénzért nem kellett volna kispórolni belőle szerintem.
Az ecsettel viszonylag jól lehet dolgozni, de mivel a zselé maga nagyon híg, azért kell hozzá némi kézügyesség. A zselé gyorsan szárad, nagyon tartós, és nehéz lemosni, ha egyszer már megszáradt, ezért az esetleges javítgatást addig lehet megcsinálni, míg meg nem szárad. Ha a még nem száraz szemöldökre rámegyünk a spirállal, akkor annak az lesz az eredménye, hogy az egész szemöldökünket felkenjük a homlokunkra, ezért én csak a festék előtt használom a spirált.
Ha már egyszer fent van a festék, akkor számíthatunk rá, hogy egész nap ott is marad, nem kopik, nem megy sehová, és még a szemöldökszálakat is egy helyben tartja. Elég természetes látványt nyújt, de a színválasztásra azért érdemes odafigyelni. Arclemosóval különösebb szadizás nélkül lejön.
Összességében szerintem nem rossz, és az a legjobb benne, hogy ha egyszer megszáradt, akkor rendben vagyunk egész nap. De nem tartom indokoltnak az árát, ami pedig a csomagolását illeti, nem sikerült ésszerűen kialakítani, a festéklehúzó pl. kimondottan hiányzik belőle. El fogom használni, de elég hamar visszatértem a szemceruzámhoz, mert jóval egyszerűbb a használata. És harmadannyiba kerül.

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution
2019. november 29.

Kb. 2,5-3 hónapja használom, heti 2-3 alkalommal, mindig este, lefekvés előtt.
A használatával kapcsolatban két kellemetlenség van, amin nem nagyon tudok túllépni: az egyik, hogy pár másodperccel a felvitel után borzasztó kellemetlenül csipkedi a bőrömet. A másik, hogy ragacsos réteget hagy maga után.
Ami a hatását illeti, észrevehetően világosítja és simítja a bőrömet. Hatalmas különbségeket nem vettem észre, de a nyáron szerzett napfoltjaimat pl. nagyon szépen lehámlasztotta. Egészségesebb, frissebb a bőröm tőle. Pattanásokat nem okozott, és a pórusaim tisztántartásában is segített. A ráncaimon nem vettem észre lényeges változást.
Ilyen mennyiség mellett nem tudom, mikor fog elfogyni, három hónap után is alig hiányzik belőle valami.

1 MÁRKA