Misa

Regisztráció dátuma: 2013. április 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. április 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Maison Martin Replica from the Garden

Maison Martin Replica from the Garden
2024. június 18.

Nagyon kellemes illat, de a jellege olyan, mintha nem emberi viseletre tervezték volna, hanem lakásillatosításra. Felsőkategóriás hotelszoba, hoteltusfürdő illat - igényes, drága, biztonságosan uniszex, vagy inkább nemtelen, és idegenszerű. A párnámon nagyon jól mutat, a testemen viszont nem működik.
Mintát kaptam belőle, és el is használom majd, próbálgatom még, de nem az én parfümöm.
A tartóssága jó, és rajtam egyáltalán nem a bőrközeli kategória.

Hc Health Culture Hajformázó Spray Anti Humidity Shine Coat Sleek

Hc Health Culture Hajformázó Spray Anti Humidity Shine Coat Sleek
2024. június 14.

Hát, ez ilyen semmilyenre sikerült. Egyértelműen Color Wow dupe akart lenni, de ez nem jött össze sajnos. Abszolút nem csökkenti a frizzységet, semmi különbséget nem tapasztaltam a szokásos hővédőm / leave-in balzsamom használatához képest. Nem lett fényesebb vagy simább a hajam, és a beszárított forma sem tartott tovább, sőt. Az meg pláne kamu, hogy a párának ellenállna tőle a haj, ugyanígy az is kampózás, hogy kibír egy-két hajmosást.
El lehet használni, elég kellemes az illata, de közel sincs a teljesítménye ahhoz, amit ígér a termék.

Kérastase Elixir Ultime

Kérastase Elixir Ultime
2024. június 14.

Az eddig próbált olajok közül eddig ez a kedvencem. Összehasonlítva a garnier, elseve és az alfaparf olajaival azt kell mondjam, ez működik a legjobban: nem tapasztja össze a hajszálakat, könnyen és gyorsan beszívódik nedves és száraz hajon is, nem nehezíti el a hajat, és érezhetően ápol. A töredezést is csökkenti, az illata pedig kellemes. Segít a fejem tetején meredező hajszálak lesimításában is. Lehetne olcsóbb, de szerintem megéri az árát, nagyon jól eltalálták az összetételt.

1 MÁRKA