missbuttercup

Regisztráció dátuma: 2011. március 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. március 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Alverde Önbarnító Testápoló (régi)

Alverde Önbarnító Testápoló (régi)
2012. február 22.

A rengeteg pozitív vélemény hatására vettem meg én is, szinte biztos voltam a sikerben. Elégedett voltam a Dove-val, de váltani akartam valamire, aminek szebbek az összetevői. Nekem sajnos közel sem jött be annyira, mint a véleményezők többségének. Radírozás és gondos eldolgozás után is nagyon könnyen foltos lesz tőle az ember. A másik pedig az illata: a flakonban kellemes, bőrön annál kevésbé, és sajnos egy picit még zuhanyzás után is érezhető. Pozitívum természetesen az összetevőlista, a kellemes, nem sárgás szín, amelyet kapunk, illetve nekem a nagyon problémás arcbőrömön sem rontott. Ennek ellenére nem tervezem, hogy újraveszem.

Update: elkezdett kopni, és jelenleg olyan foltos vagyok, hogy nem győzök elég ruhát magamra venni takarásképpen. -1 csillag+kuka, sajnos le kell mondanom a natúr vonalról.: (

Miss Sporty Dr Balm Ajakápoló

Miss Sporty Dr Balm Ajakápoló
2012. február 18.

Nekem a képen látható sötét rózsaszín van meg. Gyümölcsös, sárgadinnyés illatú és ízű, ad egy kevés, nem feltűnő színt a szájnak, ami szerintem jól néz ki. Viszont sajnos nem hidratál különösebben, nekem nagyon kevés a mínuszokban, viszont ha valakinek nem száradnak ki vészesen az ajkai, annak megfelelő lehet. Negatívum még, hogy nem igazán tartós, sokszor kell újrakenni.

yes.pharma Aknesol Clean Ecsetelő

yes.pharma Aknesol Clean Ecsetelő
2012. január 17.

Nagyon erős gyógyszert szedtem a pattanásos bőrömre, ami használt is, de az abbahagyás óta sajnos megint eldurvult a helyzet. Próbáltam rá mindent, és eddig úgy tűnik, hogy ez a cucc nagyon beválik: ) Pár nap alatt szinte csodát tett, pedig az én problémám elég komoly azért. Nagyon szárít (önbarnítózás mellett kicsit kellemetlen volt, amikor elkezdett hámlani a bőröm: ) szerencsére megúsztam a foltokat), úgyhogy célzottan kenem a pattanásokra, és pár naponta egyszer az egész arcomat áttörlöm vele. Nagyon jó kis termék ez: )

3 ÖSSZETEVŐ

Acetone EWG Kockázat: EWG Adat: közepes Komedogén index: Irritatív index:

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószerként és denaturáló (azalkoholtartalmú kozmetikumokat "élvezhetetlenné" tevő)anyagkénythasznált összetevő. Kifejezetten erős oldószer.

Peg-10 Dimethicone Crosspolymer EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott