MissDaisy

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Neobio Tusfürdő Vitality Bio Naranccsal és Bio Citrommal

Neobio Tusfürdő Vitality Bio Naranccsal és Bio Citrommal
2021. március 25.

Nagy csalódás. Nagyon várom, hogy elfogyjon. Az összetevők és itteni vélemények miatt esett rá a választásom. Illata: semmi. Nagyon szeretem a citromos illatot, de ennek semmi, de SEMMI illata nincs. Állaga: rémes, ilyen géles valami, ami könnyen lecsúszik az ember bőréről - arra koncentrálok mindig, hogy ne a lefolyóba kerüljön hamarabb, mint a bőrömre. Elkenve is alig habzik. Kicsit olyan, mintha semmit se használnék tisztálkodásnál. Messziről elkerülöm, hogy ilyet vegyek.

B.O.N. Best Of Nature Yin-Yang Ősi Japán Mentaolaj

B.O.N. Best Of Nature  Yin-Yang Ősi Japán Mentaolaj
2020. szeptember 29.

Mindenkinek ajánlom. Szkeptikusok is rajongói lettek a családban. Szinte mindenre, bármire jó: inhalálásra (tenyérbe cseppentve), aki nem szeret törölközővel a fején gőzölve inhalálni, annak ez nagyon jó alternatíva, tisztítja az orr járatait; immunerősítő, ha érzem, hogy bujkál bennem vmi, akkor kis kanál mézbe 2 csepp, és megfogja a kialakuló megfázást (közben a menta felmegy az orrba és le a torokba), gargarizáláshoz torokfájáskor, szájvízként (vízbe cseppentve), szúnyogcsípést hűsíti, erősen enyhíti a viszketési érzést a szúnyogcsípésnél, derékfájás, mert ugye vérbőségfélét okoz, és persze párologtatásra, hiszen vírusölő és/vagy baktériumölő. Lehet, hogy az ára soknak tűnik, de ha azt nézzük, hogy sokáig elég+több szert (szúnyogcsípés elleni+párologtató olaj+szájvíz+inhaláló+gargarizáló) helyettesít, sokáig eláll, akkor megéri, és megéri a legnagyobbat venni, mert abból pl. át lehet csepegtetni máshova. Én pl. átcsepegtettem egy kis üveg (nem átlátszó, sötét színű, hisz olaj) görgős hengerbe (ami olyan kicsi, mint egy ajakápoló) , és azzal könnyen lehet pl. egy csípést kezelni, mert csak áthúzom rajta. A legnagyobb méretű természetesen árban is jobban megéri. És ha valami, akkor ez megéri az árát, tényleg egy minden káros dologról mentes, tiszta anyag, amivel bajt nem lehet csinálni. Csak arra kel figyelni, hogy szembe ne menjen (a gőze se), és sebbe se kerüljön. Abból is látszik, hogy mennyire jó cucc, hogy meg lehet enni. Már újravettem, mert ez mindig kell, hogy legyen a háznál. :-)

Love Beauty and Planet Testvaj Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal

Love Beauty and Planet Testvaj Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal
2020. szeptember 29.

Az itteni lelkes vélemények és az összetevők miatt vettem, amik ugye elég jók. És igaznak bizonyultak a rajongó vélemények, mert tényleg isteni az illata, tetszik ez a krémes állag, általában jól beszívódik. Viszont mintha jobban fogyna a kelleténél. De üsse kavics, mert nagyon megkedveltem.Hatásosnak tűnik, és jó, hogy illatozik tőle az ember, és tényleg a ruha is átveszi ezt a finom illatot ;-).