Missglamorazzi

Regisztráció dátuma: 2012. november 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. november 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2021. november 14.

Egy sminkes használta rajtam, korábban nem próbáltam ezt az alapozót, de mindig kíváncsi voltam a már szinte holy grail vélemények miatt. Alá egy nagyon gazdag hidratálóra van szükség, így felkenve nekem egész nap helyén maradt. Nap folyamán szebbé válik, felkenés után még kicsit mű hatású. Bőrhibákat nálam elfedte, pedig nincs tökéletes bőröm. Képeken és messziről porcelánbaba- bőrt mutat.

Lancôme La Vie Est Belle EDP

Lancôme La Vie Est Belle EDP
2021. november 13.

Ezt az illatot csak 10 celsius fok alatt lenne szabad engedni, hogy használják :D Hideg időben van meg a varázsa, a melegsége, csillogása. Melegben fullasztó és túlzásba lehet vele esni, nem kelt olyan elegáns hatást. Így a tél közeledtével, és a téli ünnepekre szuper!

Dior Diorskin Forever Undercover Alapozó

Dior Diorskin Forever Undercover Alapozó
2021. november 5.

Matt :D Az új Esteé Lauder Sheer és ez az alapozó között gondolkodtam, az eladóhölgy ,,hatására" esett erre a választásom 015 árnyalatban. Régebben zsíros volt a bőröm, mostanában inkább normál-érzékeny. Felkenéskor elsőre nem győzött meg teljesen, de napközben mikor tükörbe nézek azért rácsodálkozom milyen szép az összhatás, viszont mostanában már nem vágyom ennyire matt összhatásra. Könnyű egyébként eldolgozni, és aki soft matte - airbrush finishre vágyik, ajánlom - jó hidratálóval alatta. :)
Túl illatos, ezért levonnék, de plusz pont, hogy 40 ml van a kis üvegben (ára így is hiiiigh)