misshkitty701

Regisztráció dátuma: 2017. október 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. október 27.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Dior Backstage Eye Palette

Dior Backstage Eye Palette
2021. január 1.

Gyönyörű ez a paletta, egy kedves krémmániástól vettem meg még karácsony előtt, természetesen az ünnepi sminkem ezzel a csodával készítettem el.
A színeit és a formuláit imádom, egyik sem extra sem szín, sem textúra szempontjából, mindegyik tökéletesen kihasználható (ha egy high-end márkát szerzek be, akkor a kihasználhatósága nálam fontos szempont).
A bázisát még nem próbáltam, igazából ha lenne a palettában tükör, akkor praktikus lenne utazáshoz is (sajnos mindig elfelejtek kistükröt a táskámba rakni, ezért tükör nélküli palettát nem viszek magammal sehova) és akkor a bázist is használnám, de így inkább zavaró. Szerencsére a színek szuperek, nem porolnak, így nem piszkoltam még össze a bázist.
Tartóssága és eldolfozhatósága bázissal 10/10, anélkül nem szoktam sminkelni.

Natasha Denona Glam Eyeshadow Palette

Natasha Denona Glam Eyeshadow Palette
2021. január 1.

Leginkább hideg és semleges árnyalatok vannak benne, amik az én bőrszínemhez és szürkés szemöldökömhöz tökéletesek. Nagyon jól kihasználható paletta, ha nagyon bele akarok kötni, talán egy matt feketét hiányolok belőle, de a legsötétebb barnával is kellőképpen lehet mélyíteni a sminkeket.
Bázis nélkül nem használtam, de bázissal nagyon tartós, könnyen el lehet dolgozni a színeket, nem foltos, és a mattok egyáltalán nem porzanak, nem peregnek.
Bár az ára elég borsos, de ha valaki tényleg gyakran használná, akkor szerintem megéri beruházni rá.

the Balm Nude Beach Eyeshadow Palette

the Balm Nude Beach Eyeshadow Palette
2020. december 29.

Egy kedves krémmániástól vettem meg, ki szerettem volna próbálni a márkától valamilyen terméket. Nem bánom, hogy ő került a kollekciómba. Bár már vannak színekben hasonló palettáim, mindegyik más. Ez például tökéletes, ha sietek valahova, hiszen nem peregnek a színek, sötétbarna, rózsaszínes, bézses színek találhatóak benne, ezeket használom leggyakrabban, így emellett nem kell más palettát elővennem. Utazáshoz nem biztos, hogy magammal vinném, nem tudom a csomagolás mennyire bírná, de így is tökéletes számomra.