MissKB

Regisztráció dátuma: 2015. június 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. június 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Rocher Sebo Végétal Tisztító Micellás Víz

Yves Rocher Sebo Végétal Tisztító Micellás Víz
2020. augusztus 20.

Féláron vettem a 400 ml-es változatát és nagyon megörültem a pumpás adagolónak, de sajnos nálam ez alig működik. Lehet csak én fogtam ki egy hibás darabot, de ha megnyomom a pumpáját, az egész fürdőszoba micellás lesz, óriásiakat csap, szóval nagyon kell figyelni rá a használatkor, mert ez így merő pazarlás. Az üzletben nem olvastam el az összetevőket, így meglepett az alkohol tartalma, emiatt egyébként szárít is egy kicsit.
Az illata egyébként tetszik, nem csípi a szemem, nem marad utána ragacsos az arcom. Ezt csak a sminklemosás végefelé szoktam használni, mert a kitartóbb szemfestéssel nem tud megküzdeni.

Isana Crazy Melon Tusfürdő

Isana Crazy Melon Tusfürdő
2020. augusztus 20.

Nem rossz, de semmi különös. Zuhanyzás után már egyáltalán nem érzem magamon az illatát, bár ez nem biztos, hogy baj, kissé mű dinnye illata van. Az állaga egyébként jó, jól habzik és jópofa a pirosas szín is. A többi társához képest ez egy kicsit szárít.

Isana Kókusz-Vanília Tusfürdő

Isana Kókusz-Vanília Tusfürdő
2020. május 23.

Szokásos Isana minőség, jó illata van (engem kicsit azokra a régi fenyő alakú autóillatosítókra emlékeztet, amit mindenféle illatban lehet kapni, na és abból van vaníliás is, ami majdnem pont ilyen :) ), olcsó, nem szárít, semmi különös.