MissKB

Regisztráció dátuma: 2015. június 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. június 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Isana Kókusz-Vanília Tusfürdő

Isana Kókusz-Vanília Tusfürdő
2020. május 23.

Szokásos Isana minőség, jó illata van (engem kicsit azokra a régi fenyő alakú autóillatosítókra emlékeztet, amit mindenféle illatban lehet kapni, na és abból van vaníliás is, ami majdnem pont ilyen :) ), olcsó, nem szárít, semmi különös.

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír Sárgabarackmag Olajjal

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír Sárgabarackmag Olajjal
2020. január 5.

Jó kis arcradír. Az állaga nagyon sűrű, a szemcsék mérete pont megfelelő. Jól tisztít, puha lesz tőle az arcom, bár használat után néha elég gyorsan bezsírosodik a bőröm. Az illata kicsit erős, de mindegy, mert úgyis gyorsan lemosom. Ár-érték arányban nagyon jó, ha nem csábulok el másra, akkor újra fogom venni.

NYX Lid Lingerie Shadow Palette

NYX Lid Lingerie Shadow Palette
2020. január 2.

Ajándékba kaptam ezt a palettát, és nagyon megszerettem. A két barna, a bézses és a rezes színek jól pigmentáltak, de a lilától és a baracktól kicsit többet vártam. Főként ezt a kettőt használnám a mindennapokon, de sajnos én kicsit haloványnak látom őket és nekem a nap végére mindkettő eltűnik a szemhéjamról, bár valószínűleg alappal tartósabbak lennének. Egyébként egyik szín sem porzik, nagyon könnyen lehet velük dolgozni.Végre egy olyan paletta, ami abszolút használható matt színeket tartalmaz.