MissKB

Regisztráció dátuma: 2015. június 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. június 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Mixa Anti-Imperfection Moisturizing Cream

Mixa Anti-Imperfection Moisturizing Cream
2019. november 15.

Olyan nagy csodát nem tett velem ez a krém, de ennek ellenére azért szívesen használom. Nekem nincs problémám az illatával, jó néhány hónapja használom már, szóval szerintem már hozzászoktam, mert nem is érzem :) Szeretem az állagát, könnyen el lehet kenni, gyorsan beszívódik, nem kukacosodik, és jóval később, jóval kevésbé fényesedik csak át napközben az arcom, szóval én elégedett vagyok vele. Túl sok pattanásom nincs, de azt a keveset nem mulasztotta el gyorsabban. Eddig elegendő volt a hidratáló hatása, de télre már valószínűleg kevés lesz a vízhiányos bőrömre.

Garnier Botanic Therapy Coco Milk & Macadamia Sampon

Garnier Botanic Therapy Coco Milk & Macadamia Sampon
2019. november 15.

Nem igazán vált be. Az illata nagyon finom és sokáig érződik a hajamon, de hajmosás után olyan ragacsos érzetű tőle a hajam, mintha nem mostam volna meg alaposan, és már másnapra bezsírosodik és lapos lesz. Habzani sem habzik rendesen, olyan nehézkes elkenni a fura, nehéz állaga miatt, emiatt persze többet kell belőle használni mint más samponokból, de kiöblíteni is rettenetesen nehéz.

Nivea Urban Skin Detox Micellás Víz Zsíros és Vegyes Bőrre

Nivea Urban Skin Detox Micellás Víz Zsíros és Vegyes Bőrre
2019. szeptember 3.

Több micellás vizet is próbáltam már, Niveát is, más márkákat is, de mind közül eddig ez volt a legnagyobb csalódás. Sajnos nagyon csípte a szemem. Szeretem a zöld teás termékeket, de ennek a hatását itt egyáltalán nem éreztem, nem mattított, sőt a vízálló sminkkel is meggyűlt a baja időnként, és sokszor éreztem ragacsosnak utána az arcomat.