MissKenedy

Regisztráció dátuma: 2015. november 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. november 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás
Megnézem

Olaplex No. 5 Bond Maintenance Conditioner

Olaplex No. 5 Bond Maintenance Conditioner
2020. február 12.

Röviden: Ez a termék család egy CSODA. (nekem)
Hosszabban: Fodrász festi balayage technikával a hajam, lassan 5 éve. Mindig kapok olaplex kezelés mellé, de eddig otthonra nem akartam, mert azért igencsak drága, ha nem válik be, kiugrom az ablakon. Aztán megelégeltem, hogy a vastag szálú, sprőd, szőkített hajamra kenhetem a legdrágább száraz hajra való kencét, akkor sem történik semmi, max elnehezíti, de marad a száraz tapintás. Oké, egy része ennek genetika, 20 évesen a teljesen szűz egészséges hajam sem volt soha selymesen puha. De azért a szőkítés és a hő hatás rádob erre egy lapáttal, amit szeretnék azért kezelni.
Fodrász unszolására, meg egyszer élünk yolo, minek nekem a pénz alapon megvettem a no. 3 és no. 5-ös változatot.

Ezt rendesen használom balzsamként, 5-10 percet szoktam fent hagyni, a kis tesóját egész éjszakára. Viszont azt nem minden hajmosásnál. Ezt viszont rendszeresen, és nagyon sokban segít megőrizni a 3-as kezeléssel elért hatást.

Száraz, szőkített, szénakazal tapintású hajúaknak meleg szívvel ajánlom.

Olaplex Hair Perfector No.3

Olaplex Hair Perfector No.3
2020. február 12.

Röviden: Ez a termék család egy CSODA. (nekem)
Harmadik használaton vagyok túl és soha egy hajápoló sem ért el ilyen hatást a hajamon. Fényes, puha (magához képest), még egy picit lágyabb az esése is, nem áll úgy mint a szénakazal. Mondom nekem mi vált be, amit a fodrász ajánlott:

Hajmosás, szokott módon kétszer, jó alaposan. Utána törölköző száraz hajra felviszek egy adagot, annyit, hogy ha kifésülöm, mindenhova jusson és - most jön a lényeg- rajta hagyom egész éjszaka. Igen, ez sajna ilyen macera, hogy tényleg hasson. Reggel lemosom egy kis adag samponnal, főleg a tövekre koncentrálva, a végén nem baj ha nem jön ki teljesen. Utána balzsam, amíg zuhizom, az már csak 5-10 perc és jöhet a szokásos szárítás. Nekem így eszméletlen mit művel a hajammal. Lehet az 1-2 óra is elég már neki, de ez nem a pár perces pakolás, ha nincs időd ne tedd fel, pénzkidobás! Nem tudom meddig lesz így elég, de én kb 2 hetente teszek fel egy ilyen éjszakás pakolást, remélem azért 2-3 hónapig kitart ez a mini adag. De mivel valóban hatása van a hajamon, újra fogom venni, mert amennyit eddig balzsamokra költöttem, úgy hogy a vége kuka lett, az ennek a többszöröse.

Száraz, szőkített, szénakazal tapintású hajúaknak meleg szívvel ajánlom.

Dove Go Fresh Rejuvenate Tusfürdő

Dove Go Fresh Rejuvenate Tusfürdő
2020. február 6.

Valami mennyei illatav van. Annyira emlékeztet egy parfümre de egyszerűen nem ugrik be melyik nyári parfümömnek volt hasonló illata...
Engem picit szárít, de nem nagyon van olyan tusfürdő ami után ne kéne krémeznem magam.
Az illata miatt tuti beszerzem a dezodort is.