MissKenedy

Regisztráció dátuma: 2015. november 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. november 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás
Megnézem

Olaplex Hair Perfector No.3

Olaplex Hair Perfector No.3
2020. október 5.

update: év eleje óta használom rendszeresen, azaz nem minden hajmosásnál, kb 2-3 hajmosás után alkalmazom a lentiek szerint hosszabb időre. Nagyon sokat segített a hajam állapotán. Nem sprőd, nem szálkás, sikerül valamennyire visszahozni a szőkítés okozta károkat. Még mindig tartom a lenti véleményem. Most fog elfogyni a 2. dobozzal, tuti rendelem a következőt, mert bár nagyon drága, azóta nem kell mindenféle pakolást próbálgatnom. Emellé elég egy szimpla jól működő balzsam (jelenleg a kallos-keratin) és meg is vagyok :) Merem állítani, hogy az összes drágább hajpakolást kenterbe veri. Azt mondják a no.2 ugyanez csak a szalon verzió nagy kiszerelésben, akinek van rá pénze, vegye azt:)

2020. február 12.Röviden: Ez a termék család egy CSODA. (nekem)
Hosszabban: Fodrász festi balayage technikával a hajam, lassan 5 éve. Mindig kapok olaplex kezelés mellé, de eddig otthonra nem akartam, mert azért igencsak drága, ha nem válik be, kiugrom az ablakon. Aztán megelégeltem, hogy a vastag szálú, sprőd, szőkített hajamra kenhetem a legdrágább száraz hajra való kencét, akkor sem történik semmi, max elnehezíti, de marad a száraz tapintás. Oké, egy része ennek genetika, 20 évesen a teljesen szűz egészséges hajam sem volt soha selymesen puha. De azért a szőkítés és a hő hatás rádob erre egy lapáttal, amit szeretnék azért kezelni.
Fodrász unszolására, meg egyszer élünk yolo, minek nekem a pénz alapon megvettem a no. 3 és no. 5-ös változatot.
Harmadik használaton vagyok túl és soha egy hajápoló sem ért el ilyen hatást a hajamon. Fényes, puha (magához képest), még egy picit lágyabb az esése is, nem áll úgy mint a szénakazal. Mondom nekem mi vált be, amit a fodrász ajánlott:

Hajmosás, szokott módon kétszer, jó alaposan. Utána törölköző száraz hajra felviszek egy adagot, annyit, hogy ha kifésülöm, mindenhova jusson és - most jön a lényeg- rajta hagyom egész éjszaka. Igen, ez sajna ilyen macera, hogy tényleg hasson. Reggel lemosom egy kis adag samponnal, főleg a tövekre koncentrálva, a végén nem baj ha nem jön ki teljesen. Utána balzsam, amíg zuhizom, az már csak 5-10 perc és jöhet a szokásos szárítás. Nekem így eszméletlen mit művel a hajammal. Lehet az 1-2 óra is elég már neki, de ez nem a pár perces pakolás, ha nincs időd ne tedd fel, pénzkidobás! Nem tudom meddig lesz így elég, de én kb 2 hetente teszek fel egy ilyen éjszakás pakolást, remélem azért 2-3 hónapig kitart ez a mini adag. De mivel valóban hatása van a hajamon, újra fogom venni, mert amennyit eddig balzsamokra költöttem, úgy hogy a vége kuka lett, az ennek a többszöröse.

Száraz, szőkített, szénakazal tapintású hajúaknak meleg szívvel ajánlom.

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel
2020. október 4.

ár érték arányban valami mestermű:D
Fogalmam sincs mi van benne, félek, hogy amilyen hatása van ilyen áron, ez a termék is olyan, ami hosszú távon roncsolja a hajat, de az igazság az, hogy amikor rámentem a bio vonalra, sosem volt olyan csúnya a hajam:( lehet nem voltam elég kitartó, de én elengedtem az ilyen natúr termékeket, az én vastag sprőd hajamra azok semmit nem érnek. Az olaplex-ről nem vagyok hajlandó lemondani, az tényleg verhetetlen, de minden hajmosáshoz azért luxus az ára miatt, így 2 használat között ezt használom, és tökéletes. puha, fényes tőle a hajam, azt, hogy mitől, inkább nem akarom tudni :D

L'Oreal Paris Elseve Color-Vive Purple Shampoo

L'Oreal Paris Elseve Color-Vive Purple Shampoo
2020. október 4.

Drogériában kapható hamvasítók között abszolút győztes.
Több éve balayage hajszínem van és idővel a szőke rész hajlamos sárgulni kicsit. Eddig ami segített ezen a kallos terméke volt, de az valami félelmetesen kiszárította a hajam, hiába balzsamoztam extrán utána. Ez viszont egyáltalán nem szárít.
A sárgaságot nagyon jól leszedi.