Best of Beauty 2019

MissKenedy

Regisztráció dátuma: 2015. november 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. november 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

MAC Cream Colour Base Pearl

MAC Cream Colour Base Pearl
2019. június 12.

Hush árnyalatot nyúzom egy ideje, csodás természetes vizes hatást ad az arcnak. Hétköznapra a rendes highlightert soknak tartom, főleg irodába. De ez tökéletes. Fotón lehet nem mutat annyira mint egy-két társa, de élőben sokkal szebb ez a természetes csillogás a bőrön.
Aki nem szereti a highlighterekben lévő csillámokat és keresi a természetes vizes hatást, annak megér egy próbát.
A huhs árnyalat pedig kitűnő a nyári, picit barnább bőrre. Szinte beleolvad

MAC Mineralize Skinfinish Natural

MAC Mineralize Skinfinish Natural
2019. június 12.

Ó istenem hol voltál az életemből...
Elég nagy púder ellenes vagyok, inkább választok teljesebb fedésű alapozót, de köszönöm elég egy réteg vakolat a fejemen, ha nem muszáj nem rétegezném. Valamint a matt finishért sem rajongok, tök természetellenes. Öregít és ordít hogy festve vagy. De hát ugye a nyár...Meg esküvők, meg miegymás.
Na és akkor nem is tudom hol láttam először, de hetekig nézegettem videókat, hogy tényleg olyan púder ami nem is púderes? ugyan már...

Aztán a videók után gondoltam bemegyek egy mac-be és megkérdezem a csajokat, meg dobjunk fel egy próbát. Hát instant szerelem. Úristen milyen finise van. Szaténos, egyáltalán nem matt, de nem is fényes, nem tudom leírni. Amikor szemből mattnak tűnik az arc, de ahogy mozogsz, van egy tök természetes fénye. Ennek ellenére tartós. reggeli púderezés után 4-kor kell picit igazítani a t-vonalban (30 fokban)
Akiknek ajánlom, de szívből: Száraz bőrűeknek, szaténos, enyhén dewy finisht kedvelőknek, akik eddig nem használtak púdert és félnek a poros hatástól.

Fa Island Vibes Bali Kiss Testradír

Fa Island Vibes Bali Kiss Testradír
2019. június 6.

Az új nyári kedvencem lesz, csak a fránya tusfürdőjét nem találtam eddig sehol, de most olvastam hogy valaki a Müllerben akadt rá. Úgyhogy meg is nézem:)