MissPoppy

Regisztráció dátuma: 2014. február 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. február 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Diamond Cellular Anti Aging Cream

Diamond Cellular Anti Aging Cream
2018. november 11.

Szeretem, már 2-vel elhasználtam, most bontom a harmadikat. Vegyes bőröm van, arra kiváló, nem zsíros. Az illatát nagyon szeretem.
Csodát 100 ezer Ft-os krémtől sem várok, nem tudom a többiek hogy vannak ezzel, de ha a ránctalanítók tényleg kivasalnák az arcot úgy igazán, a celebek sem szabatnák az arcukat hanem csak kenegetnék. Szóval ha két lábbal állunk a valóságban akkor megelégszünk egy tökéletes ápolt bőrrel amit ez a krém megad, és a hasonszőrű 10x drágább társai is. Ennyit azok is nyújtanak. Ha valaki simulni akar, akkor ott a doki késével a kezében vagy a vasaló... :) Egyébként pedig a bőröd épségét életmóddal lehet leghatékonyabban megőrizni az öregedéstől (pl. nem cigizel, nem alkoholizálsz, pláne nem drogozol, rendesen eszel, rendesen alszol és nem bulizod szét az agyad stb...) ha az életmódod egészséges akkor óriási esélyt kapsz az élettől, mert ha a tested szeretve van akkor vissza fog szeretni. Szóval a krém is ugyan úgy csak támogató, és nem irreális dolgokat kell várni egyiktől sem.

Ja, és én is éjszakára használom, mivel ez egy éjszakai krém. A krémekre rá is van írva, melyik napszakra ajánlják. Nem véletlenül. A bőrünk másképp dolgozik nappal és éjszaka is, és más hatások érik.
Ez a krém egyébként 40 éves kortól ajánlott. Szerintem aki még nem érte el ezt a kort, ne akarja beelőzni, mert ha eljut odáig, 40 évesen kellemetlen lesz csodaszert találni ha kiöli a bőr természetes összetételét addig.

Oriflame NovAge Ultimate Lift Lifting-Hatású Nappali Krém SPF15

Oriflame NovAge Ultimate Lift Lifting-Hatású Nappali Krém SPF15
2018. november 11.

Elhasználtam egy egészet, nekem vegyes bőröm van. Nem nyárra való krém, de télen szerintem megadja a bőrnek amire szüksége van. Nyáron nappalra nyilván könnyebb krémet kell választani. Aki nyáron használta, nem csodálkozom ha túl zsírosnak érezte. Persze van akinek a bőre erősebb krémet igényel. Egyébként, ezt úgy szoktam megoldani, hogy erősebb krémeket akkor használok, ha hétvégén otthon tudok lenni. A bőrnek időnként kell egy erősebb dózis. Nyilván zsírosabb a krém, hiszen több hatóanyag van benne jóval, mint egy sima hidratálóban. De hát erről is szól a NOVAGE.
Szembe ne kenje senki... ez minden krémre rá is van írva azt hiszem :) Az arcápolás lépéseit és az alkalmazását, a mozdulatokat is meg kell tanulni, ennek is van egy technikája. Akkor garantáltan nem kerül szembe. :)
Elégedett vagyok a krémmel, és elhasználtam a hozzá tartozó szérumból is már egy egész üvegcsével, és a szemránckrémből is. Nincs panaszom, szerintem jó kis krémcsalád.

Oriflame Eclat Mon Parfum

Oriflame Eclat Mon Parfum
2018. október 30.

Ezt az illatot is beszereztem. Sikerült megint egy nagyon jót kreálniuk. Tudjuk, hogy sok kozmetikai cég utánoz le alkotóktól parfümöket, de nem mindegy, hogy ezek hogyan sikerülnek. Az Oriflame illatai között is fel szoktam fedezni olyanokat ami más márkákra hasonlít, de ez engem nem zavar, mert az Oriflame-nek annyira profin sikerülnek ezek az illatai, hogy nem is vágyom másikra. Igazán kellemes viselni és még tartós is. Az árai nem elérhetetlenek, ezért lehet fújkálni bőségesen :)