MissQuen

Regisztráció dátuma: 2016. december 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. december 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 8 eladás
Megnézem

Avon Pulse For Her Kölni

Avon Pulse For Her Kölni
2024. május 25.

Amikor megjelent, kb 2016- bán, már akkor beleszerettem elsőre. Keleties, erős, tartós igazi szeder illat. Nekem kedvencem. 5*

Avon Pur Blanca Body Lotion

Avon Pur Blanca Body Lotion
2024. május 25.

Akkor használom, ha a Pur Blanca EDT van soron. Már többször újra vettem. Tökéletes testápoló, hidratál, egész nap illatozik tőle. Az a fajta illat testápoló, ami mellé nem is feltétlen szükséges az EDT. Ajánlon nektek is! Most 999 Ft a nyári Avon katalógusokban!
5 csillag

Avon Herstory EDP

Avon Herstory EDP
2024. május 19.

Szerintem ez egy jó, prémium virágos illat. Nagyon tetszett és tetszik most is. Először 10 ml-s változatban vettem meg. Az a típusú parfüm, ami elég tömény, ezért kevés is elég belőle. Szerintem nagyon tartós. Megvettem egy szettet is. (50 ml parfüm+150 ml illatos testápoló+10 ml mini parfüm), biztos ami biztos alapon. Meg már nem lesz kapható az avonban, ezért betároztam belőle. :) Szóval ez egy erős virágillat, fűszeres, mély hatású. Abszolút tavaszi, tavaszra való. Bár nem szabad túlfújni, mert akkor lehet a töménysége felerősödik és túl sok lesz. Nekem 5 *
Update: Rájöttem hogy ez a parfüm egy nagyon erős virágos-kesernyés parfüm, amiből két fújás is elég. Nagyon erős, édes virág illat. Nekem az 50 ml kiszerelés így sok. Elég a 10 ml is.