MissQuen

Regisztráció dátuma: 2016. december 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. december 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 8 eladás
Megnézem

Avon Advance Techniques Hajselymesítő Szérum

Avon Advance Techniques Hajselymesítő Szérum
2022. március 4.

Most használtam el egy újabb üvegcsével. Már többször újra vettem. Maximálisan meg vagyok elégedve ezzel az azonos hajápolási termékkel, mert minden hajmosás után 4-5 pumpálásnyit tettem a kezembe, majd belesimitottam a hajamba, egyenletesen elosztva. Néhány hónapig is tudtam használni egy üvegcsével, így az árát maximálisan megérte. A hajam mindig puha és selymes lett, miután használtam ezt a terméket. Az illata is jó ! Próbáljátok ki, ajánlom másoknak is.

Avon Care Aloe Vera és Uborka Többfunkciós Krém

Avon Care Aloe Vera és Uborka Többfunkciós Krém
2022. március 2.

Most ürült ki ebből az Avon Care termékből egy 400 ml-s. Nekem bevált, főképpen mindennapi arckrém és kézkrémként használtam. Sokáig tudtam használni a terméket (hónapokon át), hiszen nagy kiszerelésű. Az katalógusban elérhető. A többi verzió, a 400 ml többfunkciós krém, pl. a shea és rózsavizes, az aloe verás vagy a levendulás is kiváló. Ajánlom őket!

Avon Today Tomorrow Always Tusfürdő - Today

Avon Today Tomorrow Always Tusfürdő - Today
2022. március 1.

Most használtam el egy 150 ml-es Avon TTA Today tusfürdőt. Nagyon kellemes mézes virágos illatú, krémes állagú, gyöngyházfény színű. Annyira hidratálja a bőrt, hogy selymes érzésű, puha és finom illatú lett tőle a bőröm. Szerintem szuper termék, az avon tusfürdők között kiemelkedő. Ajánlom !!!!!!!