missrussian

Regisztráció dátuma: 2017. március 9.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. március 9.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Christian Breton Super Shine Natural Lipgloss

Christian Breton Super Shine Natural Lipgloss
2017. március 9.

Nem vagyok nagy szájfény rajongó, a Lip XXL csomag tartalmaként jutottam hozzá.
Inkább zselés állagú, nem ragad, de mint minden fénynél, lehet érezni a bevonatot. A 4034 Anais árnyalatot kaptam, szolid, hétköznapokban is jól helytálló szín. Illata kellemes vaníliás, hamar elillan, nem szárít, elég nehezen kopik, az ivást jól bírja. Tokja gyönyörű, nehéz és minőségi, öröm kézbe venni. Összességében egy szuper termék, ha szájfény, csakis ő jöhet szóba.

Dessange Strahlende Farbpracht Balzsam

Dessange Strahlende Farbpracht Balzsam

Soha többé más balzsam!
A 3 perces hatóidő megfelel egy 40 perces minőségi hajpakolás eredményének: ápolt, selymes és csillogó. Imádom. :)

Dessange Shampoo Strahlende Farbpracht Sampon

Dessange Shampoo Strahlende Farbpracht Sampon
2017. március 9.

Ez a sampon egy csodaszer!!!
Elfelejtettem sampont pakolni a welness hétvégére, ami a hosszú, frissen festett hajam és a klóros víz összhatását nézve nagyon nagy hiba. Zárás előtt 5 perccel berontottam a Müllerbe és nézelődés nélkül bevágtam a kosaramba a balzsammal együtt lesz ami lesz alapon. A textúrája sokkal könnyebb és folyékonyabb, mint az eddig használt samponjaim (Elséve, Gliss Kur,...), lemosás után már vizesen is sokkal puhább és selymesebb a hajam, a balzsammal kombinálva egyenesen csoda!
Nehezen fésülhető hajamat gond nélkül, a szokásos 1,5 óra helyett kb. 20 perc alatt kifésültem, száradás után az eredmény fényes, ragyogó, ápolt haj.
Az ára sajna az átlag samponok duplája, de ezek után biztosan nem fogok mást használni. :)