MissSejla

Regisztráció dátuma: 2016. október 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. október 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 10 vétel
Megnézem

MAC Love Me Lipstick

MAC Love Me Lipstick
2024. február 26.

Nagyon szeretem ezt a formulát! Egy Nude szín van meg, sok rúzsom van, de őt használom a legtöbbet. Ha elfogy újra veszem, mert gyönyörű, kényelmes, és hidratál.

Max Factor Miracle Pure Skin-Improving Alapozó SPF30

Max Factor Miracle Pure Skin-Improving Alapozó SPF30
2024. február 26.

Könnyü eldolgozni, olyan mint egy színezett hidratáló. Kicsit valóban oxidálódik, engem ez nem zavar. Fényes finishe van, és ha rajtam van sok bókot kapok a bőrömre.

Derma-Luxelash Szempillanövesztő Szérum

Derma-Luxelash Szempillanövesztő Szérum
2023. július 31.
(!)

Tesztelésre kaptam :) nagyon elegáns és luxus a doboza… maga a kis szempilla szérum elég folyékony, átlátszó, nincs zavaró illata ecsetes. A felvitel nagyon egyszerű csak végighúzom a pillák tövében. Kicsit bizsergető érzés de ez hamar elmúlik. Pár hete már használom, és látványosan vastagabbak lettek a pilláim, hosszban is van némi változás, és valóban sötétíti őket, mivel nekem barnák a szempilláim ez is észrevehető. Összességében szerintem ha valami alkalomra pl. Esküvőre készülsz amikor van szükség egy kis pluszra, nagyon jól tud jönni és annak is aki nem szereti a műszempillát de szeretne egy kis pluszt, ami nem hivalkodó, hanem természetes. A használata is egyszerű és gyors.