missy89

Regisztráció dátuma: 2013. december 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. december 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Chloé Fleur De Parfum

Chloé Fleur De Parfum
2019. november 29.

Először nagyon tetszett, de sajnos pár óra után az én bőrömön szúrós/cseresznyés illatúvá válik, az meg már nem jön be.

Paula's Choice Clinical 1% Retinol Treatment

Paula's Choice Clinical 1% Retinol Treatment
2019. november 12.

Nagyon ambivalens a kapcsolatom ezzel a termékkel. Alapvetően nem vagyok újonc a retinolt illetően, már kb. másfél éve használok retinolos éjszakai krémet, így valamennyire hozzá van szokva a bőröm. Azért óvatosan kezdtem ismerkedni ezzel a szérummal szeptemberben, de még így is napokig hámlik a használat után a bőröm minden egyes alkalmommal. A szemkörnyéket mindig kerülöm, de még ott is hámlik a bőröm, ahova nem is kentem belőle. A csoda igazából akkor történik, miután regenárólodik a bőröm, véget ér a hámlás, nagyon szép tőle a bőrképem, a pattanásaim is szinte eltűntek. Hetente max. egyszer merem használni, de előfordult már többhetes kihagyás is, mert olyan jól nézett ki a bőröm, hogy inkább nem akartam "megpiszkálni". Szóval nem is tudom, hogy hány csillagot adjak neki, mert hosszútávon nagyon hatásos, de a többnapos hámlás elég kellemetlen.

MAC Arcpirosító

MAC Arcpirosító
2019. október 23.

A "Mocha" árnyalat van meg, ami egy félrevezető név, mivel egyáltalán nem barnás, hanem inkább egy visszafogott, hétköznapokra tökéletes rózsaszín. Nagyon szeretem, mert rendkívül tartós, kicsit halványul a nap folyamán, de még este is látszik. Könnyű felvinni, nem irritálja a bőröm, szerintem sokáig elég lesz. Én ennél többet nem várok egy pirosítótól.