Misty

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Rose Elegance Folyékony Szappan

Balea Rose Elegance Folyékony Szappan
2018. február 22.

Nagyon szeretem a Balea folyékony szappanokat, mind az állaguk, mind a hatásuk, mind a pénztárcabarát áruk miatt. Ha a DM-ben járok, soha nem bírom megállni, hogy vegyek néhány darabot, mindig találok valami újat. Most sem történt ez másképp, ennek az illatába, csomagolásába az első pillanatban beleszerettem, rögtön egy tusfürdővel és egy folyékony testápolóval is kiegészítettem a készletet :)
Nagyon elégedett vagyok vele, megfelelően tisztít, nem szárítja még jobban az egyébként is kirepedezésre hajlamos kézbőrömet. Be is táraztam belőle még néhány darabot, mivel sajnos limitált kiadás, nem tudom, meddig lesz elérhető.

Balea Cremedusche Rose Elegance

Balea Cremedusche Rose Elegance
2018. február 22.

Nagyon szeretem a Balea tusfürdőket, mind az állaguk, mind a hatásuk, mind a pénztárcabarát áruk miatt. Ha a DM-ben járok, soha nem bírom megállni, hogy vegyek néhány darabot, mindig találok valami újat. Most sem történt ez másképp, ennek az illatába, csomagolásába az első pillanatban beleszerettem, rögtön egy testápolóval és egy folyékony szappannal is kiegészítettem a készletet :)
Nagyon elégedett vagyok vele, nem szárít, nem irritál, az illata sokáig érezhető, az állaga is finom, krémes. Vettem is belőle azóta még néhány darabot, mert mivel sajna limitált kiadás, nem tudom, meddig lesz elérhető.

Avon Naturals Maracuja és Bazsarózsa Kéz- és Testápoló

Avon Naturals Maracuja és Bazsarózsa Kéz- és Testápoló
2018. február 22.

Az egyébként is borzasztó száraz bőröm télen odáig is el szokott jutni, hogy kirepedezik, vérzik. Kipróbáltam rengeteg fajta krémet, olcsót és drágát is (köztük gyógyszertári kevertet is), de sajnos egyik sem vált be a kezelésére. Nem is tudom, hogyan jött, hogy teszek ezzel is egy próbát, de már régóta a polcomon állt, nem szerettem volna kidobni, hát felkentem. Nem mondom, hogy az illata a kedvencem lett, de azt is megszoktam idővel, a hatása viszont teljesen meggyőzött. (Pedig nem vagyok nagy Avon-rajongó) Egy viszonylag folyékonyabb állagú testápoló, pillanatok alatt felszívódik, és ha nem is harminc órán keresztül, mint ahogy hirdetik, de nagyon szépen és sokáig hidratálttá válik tőle a bőr. Ahhoz képest, hogy milyen szokott lenni a kézfejem ilyenkor, most határozottan szép.