Mitsuko

Regisztráció dátuma: 2019. január 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. január 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Bioderma Photoderm Kid SPF50+ Spray

Bioderma Photoderm Kid SPF50+ Spray
2019. augusztus 2.

Az itteni sok pozitív vélemény miatt vettem ezt a fényvédőt idénre a családnak. Elégedett vagyok vele. Az ára inkább 7ezer forint mostanában. Illatmentes, jól kenhető, pár perc alatt beszívódik, utána nem ragacsos. Mi napi szinten használjuk, a kislányom karját, vállát oviba menéskor bekenem, és is ezt használom a karomra, arcra is, ha más nincs kéznél. Arcra nem tökéletes, kicsit tovább tart, hogy beszívódjon és ne látszódjon fehér réteg, de végülis nem is arcra gyártották, ez nem hátrányként írom. A fehér színe segíti a gyerekeket, hogy lássák, hová kell még kenni. A fújós fejet csúszós kézzel nehezebb kezelni, ezért azt javaslom, fújjatok első körben mindenhová/mindenkire, mert utána kétkezessé válik a flakonhasználat.

Hada Labo Gokujyun Hyaluronic Acid Cleansing Foam

Hada Labo Gokujyun Hyaluronic Acid Cleansing Foam
2019. augusztus 2.

Érzékeny, télen vízhiányos a bőröm, papírforma szerint a habzó lemosók nem a barátaim, de ez kivétel. Rétegzős rutinban használom, kb. áprilistól szeptember végéig ez a második lemosóm az olajos lemosó után, télen nem használok habzó lemosót. A flakonból már eleve habként jön ki, azt olvastam, így kevésbé szárítják a bőrt a lemosók, ha csak a hab érintkezik a bőrrel. Nem szárít, nagyon kiadós, nálam pluszpont még az is, hogy utántöltőt is lehet rendelni belőle. Száraz bőrrel is működik, alaposan tisztít, illatmentes.

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion
2019. augusztus 2.

Érzékeny bőröm van, fokozatosan szoktattam hozzá a retinoidhoz, ez a termék sosem irritált. Nekem nagyon bevált. Az esti rétegzős rutinomba illesztettem be, arclemosás, toner, eszencia, szérum után használom kb. 2-naponta, nem szükséges utána már semmi, legalábbis nyáron ez elég. Télen jobban hidratálok, illetve az olajos retinolra váltok. Szépen lehúzza a gyulladásokat, reggelre látványosan segít a pattanásokon, ha vannak, kisimít, feltölti a bőrömet. Az ismerőseimnek is ezt ajánlom a retinollal ismerkedésre. Fényvédőt használok minden nap, ahogy írják hozzá. Érdemes figyelni arra, hogy felbontás után pár hónapon belül elfogyjon, bomlékony. Ha az arcon csökken a hatása, a maradékot én testre kenem. :)