Mitsuko

Regisztráció dátuma: 2019. január 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. január 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Kátai Cosmetics Hidratáló Hajbalzsam

Kátai Cosmetics Hidratáló Hajbalzsam
2020. december 7.

Száraz, göndör hajamat puhává, lággyá teszi, nagyon szépen hidratálja. Olyan a használata után, mintha friss vágás után fodrásztól jöttem volna. A puhaság, könnyen kezelhetőség napokig magmarad. Vékony szálú hajra nem biztos, hogy ugyanolyan jó, mert annyira puhává teszi, hogy a volumene is csökken, de sok hajjal, ha zavar a kazalszerűség mindenképp áldás. Nem lesz kevesebb a haj, de gyönyőrűen tudnak definiálódni a tincsek, mert rugalmasak, hidratáltak lesznek a balzsamtól. Előfordult, hogy összejkevertem a cowash-sal (balzsam sampon) és samponként használtam, úgy is megállta a helyét.

WiseTree Naturals Ciklusbarát Krém Nőknek

WiseTree Naturals Ciklusbarát Krém Nőknek
2020. július 28.

A krém kb. fél évig működött nálam, utána újrakezdődtek a pms-problémák, a hangulatingadozás, a csúszó ciklus, a barnázás. Hormonterapeutával konzultálva alakítottuk ki az adagolást, mellé egyéb termékeket is használtam a cégtől. Nem hozta meg a remélt eredményt egyik sem. Jobb ár-érték arányúnak tűnik, mint a piac másik progikrémje, csakhogy ha nem hat, akkor pénzkidobás sajnos. Ösztrogéndominancia miatt volt szükségem a progeszteronpótlásra, de visszatértem a Women's Creamhez, az működik. A flakon aljából lehetetlen kinyerni a krémet, ha spatulával szedem ki, akkor tippelni tudom csak az adagot: 1 spatula hány nyomásnak számít? A pumpába beszárad a krém és bár valóban készségesek a cégnél, ha a flakonproblémákkal fordul hozzájuk az ember, mégis minden flakonnak ugyanaz marad a pumpája és ugyanúgy nem lehet kinyerni a krémet, de mivel készségesek, lekötelezve érzi magát a reklamáló, így marad a bányászgatás, a flakon szétvágása... A legnagyobb probléma mégis az, hogy a krém nálam hatástalannak bizonyult hosszú távon (rendszeres endokrinológiai és hormonterapeutával történő konzultáció és laborvizsgálatok mellett mondom ezt). A honlapon vannak fenn vélemények a termékekről, csupa pozitív, csakhogy nincs olyan fül sehol, hogy véleményt írok (van regisztrációm, bejelentkezés után sem találtam)... Azért nem 1 csillag, mert pár hónapig működött az elején.

Bioré UV Perfect Face Milk SPF50 / PA++++

Bioré UV Perfect Face Milk SPF50 / PA++++
2020. január 10.

A márka másik fényvédőjét akartam venni, de elnéztem rendeléskor, és ez lett. Először ideges voltam, mert ez csak 30 ml-es flakon, aztán kipróbáltam és akkor jöttem rá, hogy ez folyékony, tej állagú. Így kevesebb kell belőle és elég sokáig kitart a mennyisége. És a használata fantasztikus! Fel kell rázni. Felkenve nagyon-nagyon rövid ideig zsíros érzete van, de hihetetlenül gyorsan beszívódik-megszárad és remekül mattít. Mintha púdert használnék. A matt érzés órákig kitart és közben nem szárítja a bőrömet, van, hogy még délután sem fénylik, de puha marad az arcom. Ami viszont fontos ennél a fényvédőnél, hogy az alkoholtartalma miatt megfelelően hidratált bőr kell alá, különben csíphet és akkor egy kicsit száríthat. Nekem télen vízhiányos a bőröm, ezért nagyon figyelek a hidratálásra, így nem okoz semilyen problémát a benne lévő alkohol.

1 ÖSSZETEVŐ