Mitsuko

Regisztráció dátuma: 2019. január 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. január 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Hada Labo Tokyo Light Hydrator Sun Face Cream SPF50

Hada Labo Tokyo Light Hydrator Sun Face Cream SPF50
2024. június 14.

A márkát nagyon szeretem, sokat rendeltem már külföldről a lemosójából és a tonerjeiből. Ez a termék azonban érthetetlen számomra. Ha hidratáló arckrém, akkor mondjuk, hogy jó, értem az állagot, meg hogy kevesebb is elég, de minek bele akkor az 50 SPF? Ha fényvédő, akkor a megfelelő mennyiséget felkenni és eldolgozni hosszú percekig tartó procedúra. Ha vízálló, akkor hogy lehet ráírni, hogy matt? (Rajtam nem lett matt soha.) A krém ugyan jó állagúnak tűnik, de zsíros kinézetű marad, még 40 perc után is ragadt az arcom. Nem sminkelek, a fényvédő az utolsó rétegem. A fényvédelmére nincs panaszom, de kényelmetlen volt viselni. Lehet, hogy zsíros bőrre nem megfelelő, vagy nekem nem sikerült megértenem, hogy mi ez a termék, hidratáló vagy fényvédő? A flakonja pumpás, sosem tudni, mennyi van még benne. Én nem szeretem ezt a megoldást, értelmetlen cifrázásnak tartom, amitől az az érzésem támad, hogy a flakont fizettetik meg, mert a krém nem sikerült benne túl jóra.

Pyunkang Yul Deep Cleansing Oil Arctisztító Olaj

Pyunkang Yul Deep Cleansing Oil Arctisztító Olaj
2022. február 8.

Vízhiányos bőrömre télen kezdtem el használni. Rendkívül jól tisztít és egyáltalán nem szárít, használata után puha az arcom. A napi városi szennyeződéseket, a faggyút és a fényvédőt kíméletesen eltávolítja. Illatmentes, színtelen, csak a flakonja világoskék, nem az olaj. Könnyű állagú, folyós, könnyen terül, de nekem egy nyomás nem elég belőle. Vízzel tökéletesen lemosható, nem használok mellé habzó lemosót. Úgy érzem, 2 hónap használat után, hogy a mitesszerek megelőzéséhez nagyon jó kombó BHA szérummal együtt.

Aunt Jackie’s Quench Intenzíven Hidratáló Öblítés Nélküli Balzsam

Aunt Jackie’s Quench Intenzíven Hidratáló Öblítés Nélküli Balzsam
2021. április 15.

Göndörbarát, nagyon kellemes benne maradó hidratáló balzsam. Nem tapad össze a hajam, nem zsírosodik, napok múlva sem. Az állaga hígabb kicsit, a hajon ettől jól eloszlatható. A hajam szépen göndörödik a használatával, időhiányos hajmosásoknál előfordul, hogy csak ez kerül a hajamra a végén, még úgy is segít – vagyis, hogy nem teljes göndör hajra való rutint csinálok végig – hogy másnap loknikkal ébredjek. Az illata a márka jellegzetes illata, nekem nem zavaró. Ez az első igazán jól működő bennemaradós balzsamom a banános hajpakoláson kívül. Göndör hajra önmagában nem elég hidratálás, de ezt nem is ígéri a termék. Balzsammal, mélyhidratálóval, javító hajmaszkkal együtt kiváló.

1 ÖSSZETEVŐ

Caffeine Anhydrous Kockázat: