MiuMiu99

Regisztráció dátuma: 2021. január 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2021. január 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Yves Saint Laurent Black Opium Eau De Parfum Extrême

Yves Saint Laurent Black Opium Eau De Parfum Extrême

Pozitív csalódás!
Elsőre orrbavágott az erőteljes kávé. De mivel az eredeti Black opiumban is a kávét szeretem a legjobban, elégedetten nyugtáztam, hogy igen, ez bizony KÁVÉS. A sima black opiumból gyorsan elvész a kávé, és csak egy vaníliás illatocska marad, míg ezt az új flankert végig a nagybetűs KÁVÉ dominálja.
Próbáljátok ki. ☕☕☕

Givenchy L'Interdit EDP

Givenchy L'Interdit EDP
2021. szeptember 14.

SOHA nem találkoztam még ennyire tartós parfümmel!
Lehet csak szerencsém volt mondjuk, és pont kompatibilis a bőrkémiámmal, de egyszerűen hihetetlen volt, hogy a parfümöt, amit délután felfújtam a csuklómra(1 fújást összesen) egész másnap folyamatosan éreztem magamon, illetve már egy idő után az irodában mindenhol. 😂 A blézerem napokig illatozott utána, pedig közvetlenül nem is fújtam rá.
Egyébként nagyon klassz, vagány és különleges illat, jó ízlésre vall, ha ezt választja valaki. :) Nem tudtam mire emlékeztet először, de valóban kékszőlő, bár teljesen kifinomult, kicsit sem tolakodó módon.
Azt kívánom, bár a kedvenceim, az Alien és a Hypnotic Poison is ilyen tartósak lennének, én lennék a legboldogabb a világon.

Thierry Mugler Angel EDP

Thierry Mugler Angel EDP
2021. szeptember 14.

Se nem tartós, se nem finom illat rajtam, pedig már régóta próbálom megszeretni, hiszen Mugler bácsit amúgy szeretem (főleg az Alient). De rajtam ez az illat egy gyomorforgató borzalom. Egyetértek az előttem szólóval, valóban a fenyőillathoz tudnám hasonlítani, és nem jó értelemben.
Tartósnak se tartós rajtam egyáltalán, nagyon hamar ledobja a bőröm.
Szomorú, hogy mára ilyenné vált az Angel, szívesen kipróbáltam volna az eredeti verzióját, amiről itt sokan írnak. :(