Mizabella

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 30.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 30.
Bőrprobléma: -

Yamuna Kézzel Készült Teafa Szappan

Yamuna Kézzel Készült Teafa Szappan
2017. május 16.

Csak azért vettem meg, mert annyi pozitív véleményt írtak már róla, és nem bántam meg! Az arcomon néha-néha (valószínűleg hormonális vagy étkezés miatt) gyulladt pattanások előfordulnak. A fekete szén szappant már próbáltam, ami nagyon szárította az arcomat, és húzódó érzést hagyott maga után, szinte kiáltottam vmi krémért. Ez a teafaolajos Yamuna szappan viszont tényleg nagyon jót tett! Nem szárított, nem csípett. Szépen fertőtlenít és kezelte a bajokat. Csak arcra használom, nagyon sokáig elég, így az ára is bőven megéri, sőt én tuti újra is veszem! Alap darab lett számomra.

Terra Naturi Pirosító

Terra Naturi Pirosító
2017. május 16.

Alapból világos bőrű vagyok, elég fakó és a szolit is kerülöm, így nálam nem mindegy mennyire pigmentált egy barnító vagy egy pirosító. Ugyanis nem akarok bohóc karikákat :D Nagyon lágy, diszkrét pirosító ez, ráadásul nem porlik annyira, hogy az egész az ecsetre, majd az arcodra kerüljünk. :) Nagyon tartós is, bár egész napra ez sem bírja, estére kopik meg. Természetes a színe, nincs agyonpigmentálva. Nekem az ár is nagyon szimpatikus. Nem vagyok profi sminkes, nem is nagyon használok professzionális termékeket, de tudom mi a jó nekem, a bőrömnek és mi a sok. Alapból a natúr világban keresgélek, ez nagyon bevált, és újra venném!

HappySkin Díva Hyaluronsavas Arcszérum Bio Csipkebogyó Olajjal

HappySkin Díva Hyaluronsavas Arcszérum Bio Csipkebogyó Olajjal
2017. május 16.

Ez a szérum nagyszerű! Nekem is kombinált bőröm van, T vonalban zsíros, fénylő. Az orcám, és kifejezetten a szám körül (orr alatt, állon) nagyon száraz és zsírhiányos. A Dívát éjszakára használom, kihagyva a T vonalat, mivel a Happy-ben a kedves eladó lány is azt tanácsolta.
(Mivel ez nem azoknak ajánlott, akiknek zsíros a bőrük - remélem ez hasznos infó volt.), de én nagyon szerettem volna kipróbálni, mivel sokan írtátok, hogy imádjátok.... én nem csalódtam! Nagyon jó hidratáló, amellett, hogy a kis ráncaim eltűntek!! Nem száraz, nem húzódik az arcom mióta használom, és egyáltalán nem ragad, sőt annyira jól eloszlik, hogy nagyon kicsi elég belőle, így sokáig kitart. Aki írta, hogy avas szagú, natúr termék, nekem is fordult már elő más márkánál, kicserélték nekem, miért nem jelezted? Nekem sosem volt gondom a Dívával, és az illata nagyon lágy. Kedvelem. :) Nálam 5 csillagos!