mizantrop

Regisztráció dátuma: 2016. október 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. október 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

La Roche-Posay Toleriane Teint Kompakt Púder

La Roche-Posay Toleriane Teint Kompakt Púder
2021. július 17.

Hiper-szuper, könnyű kis púder, tökéletes az arcbőr egységesítésére. Kb. 5600 Ft-ba került online, szerintem megéri. 5*

Lush Caca Marron Henna Bio Hajszínező

Lush Caca Marron Henna Bio Hajszínező
2021. április 12.

UPDATE 3. 2021.04.11.
Majdnem egy év telt el és elővettem újra. Ez egy csoda! Feltámadt a hajam tőle! Festés előtt szomorkás, fakó, kinyúlt állapotban volt, most meg mint egy oroszlánysörény. Visszajöttek a göndör tincsek, fényes, egészséges tapintású, a színe élénk, egységes (sötétbarna hajam van egy-két ősz hajszállal). Ja, és csak egy órát hagytam fönt. A kimosás könnyen ment. Imádom!

2020.06. húúú, nagyon felvillanyozott ez a caca marron! közép-sötétbarna hajam van és annyi jót olvastam erről a színezőről, hogy gondoltam, nem árthat! egyelőre most teszteltem egy nagyobb tincsen és el vagyok ragadtatva: gyönyörű fényes, mély vörös szín a végeredmény, nagyon decens, fényben csillanó, pont amilyet akartam. holnap felteszem az egész fizimiskámra. viszont nekem egy kocka sok volt egy tincsre, így maradt a már kész elkevert masszából, amit betettem a fagyasztóba... szerintetek fel lehet még használni? valaki járt már így?

amúgy én imádom az illatát, olyan "földes, természetes" :)

UPDATE: megkérdeztem a Lush-t és sajnos nem lehet felhasználni a maradékot

2020.06.13.: tegnap felraktam az egész fejemre. Szerintem egyáltalán nem olyan nagy macera az egész. Kis darabokra vágtam, könnyen felolvadt. A felvitele sem volt olyan horrorisztikus, ahogyan azt sok helyen olvasni - kellő elővigyázatossággal és megfelelő, nem túl sűrű állaggal nem lesz az egész fürdőszoba barna utána :). Állig érő, hullámos-göndör, vékonyszálú hajamra 2 kocka elég volt, így árban már tényleg megéri. Én összesen 2 órát hagytam fent, a Lush honlapján is ennyit ajánlanak. A lemosás könnyen ment, nem tartott tovább 10 percnél, de nyilván ez hajhossztól és vastagságtól is függ. A nedves hajon már jól látszott a színváltozás: kicsit meg is ijedtem, mert első pillantásra túl feltűnőnek láttam, olyan sötét rezesnek-narancssárgásnak. Hál'istennek szárítás után és főleg másnapra nagyon szép, természetes lett a végeredmény és az eredetileg sötétbarna hajam szép vöröses fényt kapott. Nagyon ápoltnak néz ki. Szerintem meg fogom ismételni a procedúrát pár hét múlva, ha már fakulni kezd a szín. Ja, az illata tényleg erős, de mosás után alig érezni.

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém
2021. március 18.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Vízzel elvegyítve vékonyan viszem fel az arcomra, nagyon jól beszívódik. Mintha azonnal enyhítené az irritált (száraz/piros/ gyulladt) területeket. Valóban jó sminkalap, szebben terül rajta a korrektor és a pirosító is. Szerintem ez egy nagyon jó krém - gyógykrém.

1 ÖSSZETEVŐ