mizantrop

Regisztráció dátuma: 2016. október 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. október 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Khadi Növényi Hajfesték Por - Mogyoróbarna

Khadi Növényi Hajfesték Por - Mogyoróbarna
2022. január 6.

Lush hennáról váltottam, nem bántam meg: egyszerűbb a használata és egységesebben fedi be az ősz hajszálakat. A felkenésnél borzalmas poshadó tornacipő- és mocsárszagot áraszt, de ez a lemosást követően szerencsére elillan és marad egy ilyen frissen kaszált fűszag (legalábbis én ezt érzem), valószínűleg ez a tipikus hennaszag, mert a Lushnál is ez volt. A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, mert ma használtam először, de eddig 5*.

La Roche-Posay Toleriane Teint Kompakt Púder

La Roche-Posay Toleriane Teint Kompakt Púder
2021. július 17.

Hiper-szuper, könnyű kis púder, tökéletes az arcbőr egységesítésére. Kb. 5600 Ft-ba került online, szerintem megéri. 5*

Lush Caca Marron Henna Bio Hajszínező

Lush Caca Marron Henna Bio Hajszínező
2021. április 12.

UPDATE 3. 2021.04.11.
Majdnem egy év telt el és elővettem újra. Ez egy csoda! Feltámadt a hajam tőle! Festés előtt szomorkás, fakó, kinyúlt állapotban volt, most meg mint egy oroszlánysörény. Visszajöttek a göndör tincsek, fényes, egészséges tapintású, a színe élénk, egységes (sötétbarna hajam van egy-két ősz hajszállal). Ja, és csak egy órát hagytam fönt. A kimosás könnyen ment. Imádom!

2020.06. húúú, nagyon felvillanyozott ez a caca marron! közép-sötétbarna hajam van és annyi jót olvastam erről a színezőről, hogy gondoltam, nem árthat! egyelőre most teszteltem egy nagyobb tincsen és el vagyok ragadtatva: gyönyörű fényes, mély vörös szín a végeredmény, nagyon decens, fényben csillanó, pont amilyet akartam. holnap felteszem az egész fizimiskámra. viszont nekem egy kocka sok volt egy tincsre, így maradt a már kész elkevert masszából, amit betettem a fagyasztóba... szerintetek fel lehet még használni? valaki járt már így?

amúgy én imádom az illatát, olyan "földes, természetes" :)

UPDATE: megkérdeztem a Lush-t és sajnos nem lehet felhasználni a maradékot

2020.06.13.: tegnap felraktam az egész fejemre. Szerintem egyáltalán nem olyan nagy macera az egész. Kis darabokra vágtam, könnyen felolvadt. A felvitele sem volt olyan horrorisztikus, ahogyan azt sok helyen olvasni - kellő elővigyázatossággal és megfelelő, nem túl sűrű állaggal nem lesz az egész fürdőszoba barna utána :). Állig érő, hullámos-göndör, vékonyszálú hajamra 2 kocka elég volt, így árban már tényleg megéri. Én összesen 2 órát hagytam fent, a Lush honlapján is ennyit ajánlanak. A lemosás könnyen ment, nem tartott tovább 10 percnél, de nyilván ez hajhossztól és vastagságtól is függ. A nedves hajon már jól látszott a színváltozás: kicsit meg is ijedtem, mert első pillantásra túl feltűnőnek láttam, olyan sötét rezesnek-narancssárgásnak. Hál'istennek szárítás után és főleg másnapra nagyon szép, természetes lett a végeredmény és az eredetileg sötétbarna hajam szép vöröses fényt kapott. Nagyon ápoltnak néz ki. Szerintem meg fogom ismételni a procedúrát pár hét múlva, ha már fakulni kezd a szín. Ja, az illata tényleg erős, de mosás után alig érezni.

1 ÖSSZETEVŐ