mizantrop

Regisztráció dátuma: 2016. október 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. október 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Ava Hyaluron Arckrém 24 Órás Bőrfiatalító

Ava Hyaluron Arckrém 24 Órás Bőrfiatalító
2019. december 3.

Remek arckrém, könnyen beszívódik, nem hagy sem zsírréteget, sem filmréteget a bőrömön. Mintha tényleg simítaná is az arcomat. Eddig nagyon elégedett vagyok vele és az illata sem zavar, nekem olyan mézeskalácsos, pont téli estékre való.

Uriage Eau Thermale Hidratáló Kompakt Púder SPF30

Uriage Eau Thermale Hidratáló Kompakt Púder SPF30
2019. szeptember 4.
(!)

Szintén tesztelésre kaptam a terméket, aminek nagyon megörültem, mert mindig is vonzott a kompakt púder lehetősége, amit csak úgy útközben fel lehet dobni. Nagy sajnálatomra nekem nagyon nem vált be. Nem tudom, kinek a bőrére találták ki, de csak ismételni tudom az előttem szólókat: vaskos, maszkszerű réteget képez a bőrön, beleül a legapróbb pórusokba, bőrhibákba is. Ahogyan azt itt már többen írták, a benne található szivaccsal nem nagyon lehet dolgozni, nekem még egy lapos ecsettel sikerült a legegységesebben eloszlatni az arcomon. Ami még feltűnt, hogy nagyon zsírosítja a bőröm és főleg T-vonalban iszonyúan fénylik felvitel után. Hozzáteszem, hogy alapból nem zsíros a bőröm, pattanásaim nincsenek és a pórusaim is "normál" méretűek. Akkor hogy nézhet ki ez a púder egy problémásabb bőrön? Nagyon sajnálom, mert tényleg olyan kis praktikus, de maradok a folyékony korrektoroknál, BB-krémeknél... A finom illata és a praktikussága miatt adok neki 2 csillagot.

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Színezett

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Színezett
2019. szeptember 1.

Jöttem én is dicsérni ezt a csodát :). Szerencsére nincs sok probléma a bőrömmel, így egy olyan krémet kerestem, ami inkább egy enyhe, természetes fedést biztosít. Ezt tökéletesen hozza az Effaclar színezett hidratálója, amiből a világosabbat vettem meg. Nagyon pici elég belőle. Nem fénylik és nem okozott eddig semmilyen bőrproblémát, plusz olyan érzés, mintha nem is lenne az arcomon semmi, annyira könnyű viselet. Nagyon örülök, hogy rátaláltam.

1 ÖSSZETEVŐ