mizse

Regisztráció dátuma: 2012. december 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. december 4.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Jessup 8pcs Liquid Kabuki Set

Jessup 8pcs Liquid Kabuki Set
2017. május 4.

Ha valaki szeretné megvenni, akkor ajánlom, hogy várjon meg egy akciót, amikor 3000 Ft-ért meg lehet venni, mert nagyon megéri. Az arcra való ecsetek tökéletesek, nagyon tömöttek és puhák, első mosás alkalmával nem hullott egyik szőre sem. Amiket a PinkPanda szemrevalónak ír, valójában óriásiak és nehezen használhatók szemre. Próbálkozni azért lehet, én is próbálok vele szórakozni, amig meg nem érkezik egy másik Jessup ecsetkészletem amiben vannak kis ecsetek is.. De ha egy kezdő ezt megrendeli, akkor könnyen elszomorodhat, hogy béna, pedig csak az ecsetek túl nagyok és nehezen kezelhetők..
Külsőre nagyon szépek, imádom, hogy nem ilyen 10 centis kis ecsetkék hanem nagyok, szépen meg lehet fogni.
A teljes árát (10-11.000) nem adnám ki érte, de 3000-et nagyon megér.

Balea Feuchtigkeits Maske

Balea Feuchtigkeits Maske
2017. május 4.

Akciósan, 200 Ft-ért vásároltam és nagyon meg vagyok vele elégedve. Nagyon megpuhítja a bőröm és az amúgy száraz "foltokra" is jó hatással van, egy fokkal javultak. Én az egész tasakot felkentem az arcomra, de legközelebb majd csak kevesebbet viszek fel belőle, mert annyi is elég lett volna. Jó kis pakolás, ráadásul nagyon jó áron, csak ajánlani tudom a vízhiányos és száraz bőrű társaimnak :)

For Your Beauty Professional Alapozó Ecset

For Your Beauty Professional Alapozó Ecset
2017. május 3.

Alapozáshoz nem tudom használni, mert nagyon csíkos marad bárhogy kenem, viszont arcmaszk felvitelére jól használható, így nem veszett kárba.